10 argumentów, dlaczego warto używać Manny!
10 argumentów, dlaczego warto używać manny!

10 argumentów, dlaczego warto używać Manny!Wiele osób pyta mnie, w czym jesteśmy inni, co nas wyróżnia w morzu kosmetyków naturalnych? Zebrałam więc 10 argumentów, dlaczego warto nam jako Mannie zaufać. Wyznam, że mogłabym wymienić nawet ze 100 argumentów, na razie skupmy się jednak na tych 10 najważniejszych!

  1. Kosmetyki są wolne od chemikaliów
Jeśli chodzi o kosmetyki Manny, z wielu rzeczy jestem dumna, ale z tego, że są wolne od chemikaliów, jest chyba najważniejszym powodem do dumy, bo przecież to właśnie chęć uchronienia mojej rodziny przed środkami chemicznymi przyczyniła się do ich powstania. Moją podstawową zasadą jest to, że nazwę Manny może nosić tylko produkt wolny od chemikaliów, parabenów i innych środków syntetycznych. Dlatego udało nam się zwrócić uwagę świata i dlatego nasze motto brzmi: naturalnie, bez chemii.

  1. Są ręcznie wyrabiane
Ma to swój szczególny urok, kiedy mydło nie schodzi z taśmy produkcyjnej, tylko jest wykonane prawdziwie rękodzielniczą metodą. Widok opakowanych mydeł Manny sprawia mi ogromną przyjemność. Widząc na nich charakterystyczne, malutkie kokardki, myślę o moich drogich koleżankach i kolegach, którzy wykonali je troskliwie zawijając przedtem mydło w papier. Znam ich wszystkich z imion, podobnie, jak wszystkich członków zespołu laboratoryjnego. Rękodzieło należy do magii Manny, co oznacza też, że nie ma dwóch takich samych produktów. Na przykład marmurkowy, pręgowany wzorek mydeł z kakao w proszku też się zmienia: nigdy nie znajdziesz dwóch identycznych, tak jak w przyrodzie nie ma przecież dwóch identycznych liści lub źdźbeł trawy. Jestem dumna z rzemieślniczych tradycji Manny.

  1. Nie zawierają perfum
Jeśli masz alergię lub po prostu chcesz sobie oszczędzić syntetycznych aromatów, których tak wiele jest obecnych w naszym otoczeniu, to wybór Manny jest dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Nie wzmacniamy aromatu ani jednego naszego produktu syntetycznymi perfumami, możesz więc mieć pewność, że żaden z nich nie zawiera również alkoholu. W takim razie skąd Manny mają taki boski zapach? To proste: pozyskują je z naturalnych surowców i 100% naturalnych olejków eterycznych. Po cóż mielibyśmy naśladować naturę, skoro możemy zastosować od razu czyste, naturalne surowce, nieprawdaż?

  1. Wypracowaliśmy je do wszystkich rodzajów skóry
Opracowując Manny staraliśmy się, żeby każdy znalazł wśród nich również przeznaczone do swojego rodzaju skóry. Dlatego stworzyliśmy nawet na naszej stronie internetowej osobną kategorię, gdzie możesz szukać kosmetyków według swojego rodzaju skóry. Masz cerę tłustą, podatną na krosty? Wypróbuj mydło Heban, idealne nie tylko do mycia twarzy, ale nawet całego ciała. Masz skórę ekstremalnie suchą i wrażliwą? Twoim faworytem będzie więc mydło z oliwy z oliwek. A jeśli chcesz pozbyć się wszystkiego, co na skórze zbędne, wybierz któryś z peelingów Manny!

  1. Umożliwiają przejście na całkowicie wegańską kosmetykę ciała i twarzy
Weganizm to nie tylko dieta, to coś dużo więcej. To zmiana mentalności i podejścia do niemal wszystkich aspektów życia. Jeśli stosujesz już wegańską dietę i chcesz teraz pójść o krok dalej, czyli wymienić wszystkie kosmetyki w łazience na wegańskie, to z Manną będzie Ci po drodze. Do produkcji wszystkich naszych kosmetyków używamy tylko i wyłącznie surowców roślinnych. Manny są dobre na wszystko od stóp do głów: mamy szampon, balsam do włosów, mydło, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, peeling, masło egzotyczne, mydło w płynie, dezodorant w kremie i długo by jeszcze wymieniać…

  1. Są etyczne
Za niezwykle istotne uważam to, że używając Manny chronisz środowisko. Dla nas naturalne jest również nietestowanie produktów na zwierzętach i unikanie surowców, do pozyskania których eksperymentowano na zwierzętach. Nasze starania zostały uhonorowane certyfikatem Cruelty Free (potwierdzającym nietestowanie na zwierzętach), a wiele produktów zdobyło również certyfikaty Cosmos Organic i Cosmos Natural.

  1. Są delikatne
Manny są popularne i lubiane, ponieważ są całkowicie naturalne: zebraliśmy w nich najdelikatniejsze skarby Natury, żeby Twoja skóra pielęgnowana była łagodnymi surowcami, pochodzącymi wyłącznie z najczystszych źródeł. Dzięki temu otoczą Twą skórę najczulszą troską.

  1. Proste w użyciu
Sposób użycia produktów Manny jest bardzo prosty: większość naszych kosmetyków można kombinować z innymi, na przykład możesz stosować kilka maseł do ciała jedno po drugim, albo któreś mydło sprawdzi się tak dobrze, że postanowisz używać je nie tylko do mycia twarzy, ale też do całego ciała.

  1. Społeczność
My u Manny wierzymy w siłę społeczności. Na Facebooku i na Instagramie nieprzerwanie staramy się podzielić się z Wami jak największą ilością pożytecznych, ciekawych i odprężających treści, a Wasze licznie napływające opinie też nas niesamowicie inspirują. Społeczność Manny lubi ze sobą rozmawiać, znajdziesz tu naprawdę fajne towarzystwo. Na stronie internetowej możesz dodatkowo przeczytać opinię innych, jak również sam/a się wypowiedzieć na temat ulubionych produktów.

  1. Społeczna odpowiedzialność
Na koniec zostawiłam najważniejszy aspekt, jakim jest społeczna odpowiedzialność. Manna prowadzi ożywioną działalność charytatywną, co rok kilkakrotnie rozdzielamy dary pomiędzy potrzebujących, szpitale, fundacje i organizacje charytatywne. Wspomagamy ich produktami i akcesoriami. Jeśli taka działalność ma dla Ciebie znaczenie, to masz jeszcze jeden argument, żeby stosować Mannę.

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej