Już wkrótce pojawi się najnowszy kosmetyk od Manny
już wkrótce pojawi się najnowszy kosmetyk od manny

Już wkrótce pojawi się najnowszy kosmetyk od MannyJutro przedstawię Ci naszą najnowszą innowację, pierwszy kosmetyk od Manny, której opakowanie powstaje w wyniku recyklingu odpadów oceanicznych. Długo nad tym pracowaliśmy, abyśmy mogli to osiągnąć. Reprezentuje wszystko, czym jest Manna: zdrowie i świadomość. Jest to naturalny, wolny od chemikaliów i przyjazny dla środowiska kosmetyk. Ponieważ wierzymy, że im mniej syntetycznych substancji chemicznych dostanie się do organizmu i do środowiska, tym lepiej będzie dla nas.

Niestety ten pomysł nigdy nie był bardziej istotny niż prawie teraz. Coraz częściej słyszymy o zanieczyszczeniu plastikiem: np. wypijemy duże ilości wody z butelek plastikowych a mikrocząsteczki dostaną się do naszego organizmu, potwierdzają badania WWF. Te mikrocząstki są obecne też w rzekach. W wodzie pitnej. W piwie. Coś się stało z Ziemią. Dlatego musieliśmy coś z tym zrobić.

Naszym marzeniem jest zmniejszenie ilości odpadów.

  • Dlatego opakowanie Manny nadaje się do recyklingu.
  • Dlatego zrezygnowaliśy z folii na początku roku.
  • Dlatego wykorzystujemy odpady z ocenów do pakowania naszych najnowszych produktów.

Jednak nie moglibyśmy zrobić tego wszystkiego bez tak aktywnych osób, jakim jesteś Ty.

Bez tych, którzy myślą o swoim zdrowiu, rodzinie, środowisku i przyszłości swoich dzieci nie udałoby się nam osiągnąć tego celu.

Wspieranie takich świadomych ludzi w zdrowiu i środowisku, jak Ty, inspiruje nas każdego dnia.

Dlatego najnowszy kosmetyk, którą wkrótce odkryjemy, jest dla nas bardzo ważny.

Włącz ostrzeżenie: jutro rano Manna! :)

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej