Kupując kosmetyki szukaj następujących znaków!
kupując kosmetyki szukaj następujących znaków!

Kupując kosmetyki szukaj następujących znaków!Dzień w dzień słyszysz miliony reklam, widzisz na produktach setki oznaczeń i w końcu tracisz rozeznanie, któremu z nich wierzyć, które z nich kryje prawdziwą wartość. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: marząc o kosmetykach w 100% naturalnych i etycznych, wystarczy kierować się czterema poniższymi certyfikatami!

Cruelty Free

Wiem, że ten temat wzbudza w Tobie wiele wątpliwości. Bo czy za wolny od testów na zwierzętach można uznać produkt, którego nie testowano co prawda na zwierzętach, ale użyte do jego produkcji składniki tak? Czy firma jest Cruelty Free, jeśli sama nie przeprowadza testów na zwierzętach, ale jej dostawcy tak? Bycie nie zaangażowanym w testy na zwierzętach to dziś podstawa, nie wystarczy jednak, żeby sama firma tak się określała. Stuprocentową pewność, że podczas produkcji Twojego kosmetyku nie ucierpiało ani jedno zwierzę, możesz mieć tylko wtedy, kiedy na opakowaniu widnieje certyfikat Cruelty Free. Wszystkie produkty Manny opatrzone są znakiem skaczącego zajączka. Dajemy Ci więc gwarancję, że kupując nasze produkty dbasz o środowisko i przyczyniasz się do lepszego bytu zwierząt! Jestem dumna, że Manna jest pierwszą węgierską firmą wyróżnioną certyfikatami Cruelty Free International i BUAV, która gwarantuje, że nie przeprowadza doświadczeń na zwierzętach!

Palmoil Free

Produkty zawierające olej palmowy (sodium palmate) są szczególnie szkodliwe dla środowiska. Ich produkcja wiąże się bowiem z ogromnym zniszczeniem środowiska, unicestwieniem siedlisk wielu ssaków naczelnych. Właśnie dlatego nie używamy oleju palmowego do produkcji ani jednej Manny, ponieważ cena, zapłacona za wytworzenie tego składnika – spustoszenie i cierpienie –jest w naszym rozumieniu nieproporcjonalnie wysoka i zupełnie zbędna.

BDIH

Pamiętam, jak dwa lata temu, dokładnie w piąte urodziny Manny, dowiedziałam się, że zdobyliśmy certyfikat BDIH COSMOS Natural i COSMOS Organic, najbardziej renomowanych organizacji europejskich, przyznających certyfikaty dla kontrolowanych kosmetyków naturalnych i ekologicznych. Dziś już 48 produktów Manny może się pochwalić takim znakiem, między innymi mydło Heban do mycia twarzy, które posiada nie tylko certyfikat COSMOS Natural, ale również znak jakości wegańskiej.

Vegan Society

Oznaczone tym znakiem Manny zawierają wyłącznie czyste składniki roślinne, pochodzące z upraw niemodyfikowanych genetycznie. Stosowaniem wegańskich kosmetyków pokazujesz, że używasz wysokogatunkowych, etycznych kosmetyków, za sprawą których zmniejszasz swój ekologiczny ślad, chronisz zwierzęta i całą planetę.

Wymienione powyżej znaki są dla nas bardzo ważne. Jesteśmy z nich niezmiernie dumni, bo świadczą o tym, że produkty Manny spełniają najsurowsze standardy, a w wielu przypadkach nawet je przewyższają. Widząc te znaki na opakowaniach musisz mieć świadomość, że kontroli podlega nie tylko nasza firma, ale też nasi dostawcy, możesz więc mieć pewność, że dostajesz to, co najlepsze i że zapewniasz sobie i całemu środowisku to, co najlepsze.

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

 • stres i ja - blog

  Stres i ja

  Nadeszła jesień, wakacje się skończyły, zaczyna się urwanie głowy, jak zwykle pod koniec roku, co najprawdopodobniej i dla Ciebie oznacza więcej stresu.

  Zobacz
 • kawalkada smaków na jesień! - blog

  Kawalkada smaków na jesień!

  Chcę podzielić się z Tobą moimi trzema ulubionymi przepisami, w których są wszystkie smaki jesieni! Wybieraj do woli wśród najsmaczniejszych przysmaków sezonu!

  Zobacz
 • tak walcz z jesiennym zmęczeniem! - blog

  Tak walcz z jesiennym zmęczeniem!

  Jest coraz chłodniej i jest coraz mniej słońca. Z powodu ponurej pogody również Twój nastrój może być gorszy. Pokażę Ci jak możesz zostać w świetnej formie!

  Zobacz

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej