Pozytyw z odpadów: nowy kosmetyk od Manny w opakowaniu z recyklingu!
pozytyw z odpadów: nowy kosmetyk od manny w opakowaniu z recyklingu!

Pozytyw z odpadów: nowy kosmetyk od Manny w opakowaniu z recyklingu!Potężne zmiany u Manny! Niedawno ze wszystkich opakowań naszych mydeł wyeliminowaliśmy tworzywo sztuczne, teraz nadeszła pora na kolejny krok: najnowszy kosmetyk od Manny ma już opakowanie z recyklingu odpadów zaśmiecających oceany!

Na sercu leży mi nie tylko satysfakcja klientów/ek Manny, ale również ochrona środowiska. Otrzymałam wiele listów i wiadomości z prośbami o produkt Manny do peelingowania skóry na twarzy, jak również z ponagleniami wprowadzenia opakowań z recyklingu. Staram się spełniać Wasze życzenia, zrealizowałam więc oba naraz! :)

Nowość od Manny w opakowaniu z recyklingu

Ukazała się wyjątkowa Manna, wypracowana specjalnie do skóry na twarzy, Kremowy peeling do twarzy ze sproszkowanymi pestkami oliwek, którą do północy dnia 11 lipca 2019 roku możesz nabyć w promocyjnej cenie!

Ten prekursorski kosmetyk, który wypełnia istniejącą lukę w asortymencie Manny, przeznaczony jest specjalnie do pielęgnacji skóry na twarzy, w dodatku opakowanie produktu nie tylko nadaje się do recyklingu, ale wykonane zostało prawie w całości z wyłowionych z oceanów odpadów!

Dlaczego akurat odpady z oceanów?

Z pewnością znane Ci są szokujące zdjęcia dryfujących po oceanach wysp śmieci o powierzchni wielu tysięcy metrów kwadratowych i cierpiących z tego powodu zwierząt. Jeśli wydaje Ci się, że nic nie możesz temu zaradzić, bardzo się mylisz! Już samo to oznaczałoby bowiem dużą pomoc, jeśli wszyscy zbieraliby selektywnie odpady do recyklingu, wybierając w dodatku produkty pakowane w materiały z odzysku!

Niedawno wymieniliśmy opakowania mydeł Manny: wyeliminowaliśmy folię plastikową i użyliśmy materiałów w pełni nadających się do recyklingu. To był pierwszy stopień, kolejnym zaś jest tubka Kremowego peelingu do twarzy ze sproszkowanymi pestkami oliwek, wykonana prawie w całości z wyłowionych z oceanów odpadów. Przyrzekam Ci, że to jeszcze nie koniec!

Stawiamy krok za krokiem, a przed nami jeszcze długa droga. Mogę liczyć na Twoją pomoc we wspólnym tworzeniu piękniejszego, czystszego świata, prawda? Twoje poparcie daje mi siłę i wytrwałość do kontynuacji, wszak razem jesteśmy zdolni góry przestawiać!

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej