Ogólne warunki sprzedaży

Warunki handlowe


Niniejsze warunki handlowe są przeznaczone dla klientów internetowego sklepu Manna Europe s.r.o. (www.mannamydlo.pl ) oraz dla klientów sklepu wysyłkowego Manna Europe s.r.o.

Ochrona danych osobowych


Nasza firma przestrzega restyktywną politykę danych osobowych i zobowiązuje się nie ujawniać ich nikomu.

Wszystkie dane osobowe, które w momencie złożenia zamówienia zostaną zapisane w systemie, takie jak: adres, numer telefonu, numer karty kredytowej, itp. służą wyłącznie do prawidłowego dostarczenia przesyłki.

Twój adres e-mail nie będzie wykorzystywany do wysyłania SPAMU, nie będą wysyłane żadne niechciane listy. Od czasu do czasu możemy poinformować naszych stałych klientów o naszych aktualnych promocjach. W przypadku, gdy nie życzysz sobie otrzymywać tego rodzaju listy, prosimy nas o tym poinformować pod adresem e-mail: obslugaklienta@mannamydlo.pl.

Dostawa

Bez względu na to czy zamówisz nasze produkty przez telefon lub za pośrednictwem naszej strony internetowej, koszty wysyłki naliczane są jednakowo. Dostarczenie przesyłki można spodziewać się w ciągu dwóch dni roboczych. O dostarczeniu przesyłki zostaniesz powiadomiony e-mailem przez firmę kurierską GLS General Logistics Systems Poland z o.o. Adres: z siedzibą w Głuchowie, gmina Komorniki (62-052), przy ul. Tęczowej 10, tel. +48 804 262 262, +48 46 814 82 20. Proszę pamiętać, że dostarczenie przesyłki jest możliwe tylko od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 17:00.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, prosimy o kontakt z Zespołem Obsługi Klienta za pośrednictwem poczty e-mail pod adresem: obslugaklienta@mannamydlo.pl.
100% gwarancja

Warunki gwarancji zwrotu pieniędzy

Zwrot produktów:

Ogólne warunki umowy

Niniejszy dokument reguluje warunki umowy między Manna Europe s.r.o. a użytkownikami strony internetowej www.mannamydlo.pl, które odnoszą się do korzystania służb znajdujących się na stronie internetowej, następnie regulującej relacje między stroną internetową a użytkownikami.

Ogólne postanowienia

Definicje
  1. Artykuł
Na podstawie określonych waruków umowy poniżej umieszczone słowa i definicje przyjmują znaczenie:

Przedmiot umowy

  1. Artykuł
Niniejsze warunki nie dotyczą stosunku użytkownika i stroną trzecią, ani na usługi, które są określone obowiązującymi przepisami.
  1. Artykuł
Usługi świadczone przez Manna Europe s.r.o.  są różnorodne, a ich liczba stale rośnie, w celu dalszych ulepszeń mogą ulec zmianie w dowolnym czasie (wstęp wolny, rejestracja wstępna, zapłata w momencie rejestracji), a następnie ich ilość, właściwości i sposób zabezpiecznia firma Manna Europe s.r.o.   może kiedykolwiek zmienić.

Przyjęcie ogólnych warunków umowy

Rejestracja


  1. Artykuł

Nazwa użytkownika i hasło

  1. Artykuł

Modyfikacja warunków umowy

  1. Artykuł

II. Usługi

Bezpłatne usługi

  1. Artykuł
Usługi bezpłatne świadczone przez Manna Europe s.r.o. są to takie usługi, które są dostępne dla użytkownika po rejestracji za pośrednictwem strony internetowej Manna Europe s.r.o. na podstawie 2. akapitu 4. art. niniejszych warunków.

Ceny i sposób płatności

  1. Artykuł

Aby uiścić opłatę użytkownik może skorzystać z dowolnej formy płatności dostępnej na stronie internetowej www.mannamydlo.pl .