3 smutne fakty
3 smutne fakty

3 smutne fakty3 smutne fakty i fantastyczny upominek, dla których warto natychmiast wyrzucić z łazienki żel pod prysznic!

Za Twoją urodę zwierzęta płacą cierpieniem!


Smutny fakt nr 1:

Za Twoją urodę zwierzęta płacą cierpieniem! Badania, przeprowadzone przez PETA, wykazują, że 63% doświadczeń na zwierzętach przeprowadzanych jest w przemyśle zbrojeniowym, 31% zaś przypada na przemysł kosmetyczny. Zaledwie 6% testów na zwierzętach przeprowadza się w celach medycznych. Można więc uznać, że podczas kreowania większości żeli pod prysznic przeprowadza się doświadczenia na zwierzętach. Decydując się na rezygnację z tego kosmetyku, ratujesz życie wielu zwierząt.


Smutny fakt nr 2:

Żel pod prysznic to nie tylko plastikowe opakowanie, ale także sztuczna zawartość, wszak surowce naturalne występują w nich tylko symbolicznie. Większość z nich składa się z brutalnej ilości syntetycznch substancji chemicznych, takich jak barwniki czy aromaty.


Smutny fakt nr 3:

Zatruwasz nim nie tylko siebie, ale i środowisko. Tworzywa sztuczne z polietylenu w braku światła słonecznego i zewmętrznych czynników mechanicznych nie ulegają rozkładowi, teoretycznie więc „żyją” wiecznie.

Powyższe faktom możemy zapobiec wyłącznie wspólnym wysiłkiem. Pozytywne efekty osiągniemy tylko wtedy, kiedy możliwie jak najszybciej zaczniesz żyć bardziej świadomie – pierwszym krokiem w tym celu może być na przykład kontrolowanie składników produktów, które zdejmujesz z półki.


O fantastycznym upominku już wkrótce – miej oczy otwarte, bo tylko pierwsze trzydzieści osób może go przechwycić!


Do tego czasu napisz swoją opinię tutaj albo na Facebooku
.

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej