Często zadawane pytania

Tu znajdziesz wszystko.

-+

Jaką formę płatności można wybrać?

  Aktualnie przed złożeniem zamówienia można wybrać następujące formy płatności:

  Płatność za pobraniem

  Cenę nabycia produktów, koszty dostawy i opłaty manipulacyjne należy uiścić przy odbiorze przesyłki, u kuriera.

  Płatność kartą płatniczą

  Z kasy następuje przekierowanie na stronę Banku VUB, tutaj można zapłacić za Manny. W przypadku nieudanej płatności następuje przekierowanie na stronę mannamydło.pl i można wybrać inny sposób płatności lub ponownie spróbować dokonać płatności kartą.

  Akceptowane karty płatnicze:
-+

Warunki płatności

  W każdym przypadku w cenę umieszczoną przy produkcie wliczony jest podatek VAT, którego wielkość wynosi 23%. Płatność za kosmetyki naturalne i koszt dostawy może zostać uregulowana kartą płatniczą, Paypal lub za pobraniem.

  Natychmiast po zakupie zostaje wysłany e-mail z informacjami dotyczącymi zakupu, w którym umieszczone są wszystkie ważne wiadomości. Jeśli wybrana zostanie płatność za pobraniem, wtedy cenę nabycia produktów, koszty dostawy i opłaty manipulacyjne należy uiścić przy odbiorze przesyłki, u kuriera.
-+

Dokąd odesłać towar?

  Prosimy odesłać towar na adres:

  Nuturella s.r.o
  Tichá 3
  94501 Komárno
  Słowacja
-+

100% gwarancji na wszystkie Manny

  Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni z naszych produktów, dlatego zapewniamy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie Manny.*

  Jeśli mimo wszystko z jakiegoś powodu nie będzie Pan/Pani zadowolony/a z zamówionych produktów Manny, prosimy o zwrot pozostałości produktu (co najmniej 30%), w ciągu 30 dni licząc od daty zamówienia, podając 16-cyfrowy kod identyfikacyjny zamówienia lub ten adres e-mail, z którego zamówienia zostało wysłane oraz numer konta, na które ma nastąpić zwrot pieniędzy i zwrócimy pełną kwotę zakupu (bez kosztów dostawy i kosztów zwrotu towaru – opłaty pocztowej). 

  Tak więc przejmujemy na siebie całe ryzyko, co pozwoli Państwu na beztroskie i spokojne cieszenie się relaksującym działaniem kosmetyków zawierających wyłącznie naturalne składniki.

  Ważne: Ze względu na przepisy księgowe

  - w przypadku zakupu zestawu (np. pakietu remedium lub zestawu świątecznego), gwarancja dotyczy wyłącznie całego zestawu, a nie poszczególnych produktów, które w nim się znajdują - jeśli nie otrzymamy całego zestawu pieniądze nie zostaną zwrócone, ponieważ na fakturze zestaw figuruje jako jeden produkt!

  - w przypadku produktów sprzedawanych w ramach promocji 3+1, 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy jest ważna tylko w tym przypadku, jeśli wszystkie cztery produkty zostaną odesłane do nas.

  - 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy nie dotyczy kuponów i bonów upominkowych, ale w ciągu 14 dni od zakupu można odstąpić od zakupu, o ile kupon/bon nie został jeszcze wykorzystany.

  * Gwarancję zwrotu pieniędzy zapewniamy tylko na produkty Manny, które zostały zakupione bezpośrednio na stronie www.mannamydlo.pl. O ile nasze produkty zostały zakupione w inny sposób, wtedy nie ma możliwości zwrotu pieniędzy.
-+

Mieszkam za granicą, mogę zamówić produkty Manna za granicą?

  W przypadku, gdy mieszkacie Państwo z powodów osobistych lub zawodowych poza granicami Polski, wtedy również możecie zamówić produkty Manna, bowiem dostarczamy je do wielu krajów w Europie!

  Jak złożyć zamówienie, jeśli dostawa ma być zrealizowana poza granicami Polski?

  Prosimy wybrać produkty Manny i na stronie kasy należy wybrać w punkcie menu wysyłki ten kraj, do którego ma dotrzeć przesyłka, wtedy pojawi się również kwota, ile kosztuje wysyłka.

  W Anglii produkty Manny można zamówić na stronie: www.mannasoap.uk

  W Niemczech i Austrii produkty Manny można zamówić na stronie: www.mannaseife.de

  Na Węgrzech produkty Manny można zamówić na stronie: www.manna.hu

  W Rumunii produkty Manny można zamówić na stronie: www.mannasapun.ro

  W Czechach produkty Manny można zamówić na stronie: www.mannamydlo.cz

  Na Słowacji produkty Manny można zamówić na stronie: www.mannamydla.sk


  Wskazówka! Jeśli chcielibyście Państwo złożyć zamówienie na wysyłkę za granicę, w celu uzyskania szczegółowych informacji i listy krajów prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta!

-+

O której godzinie doręczana jest przesyłka?

  Doręczenie przesyłki firmą kurierską

  Kurier doręcza przesyłkę na podany adres domowy albo na adres miejsca pracy, dlatego najlepiej podać adres, pod którym przebywacie Państwo w ciągu dnia! Przesyłki doręczane są przeważnie w godzinach 8:00-17:00, ale jest również możliwość uzgodnienia dokładnego terminu z kurierem – jeśli będzie taka możliwość kurier niewątpliwie spełni Państwa życzenie.

  Chcielibyśmy, aby nie było problemów z doręczaniem, dlatego ważne jest, abyście Państwo wiedzieli, że nie ma gwarantowanej dostawy w godzinach dopołudniowych lub popołudniowych lub w konkretnym terminie. Wtedy proście Państwo o doręczenie na adres domowy, jeśli jesteście pewni, że będziecie pod danym adresem. Jeśli nie znacie miejsca swojego pobytu, wtedy można poprosić o dostarczenie przesyłki na adres znajomego lub do miejsca pracy lub o ewentualne dopisanie, że prosicie Państwo o dostarczenie w późniejszym terminie.
-+

Numer telefonu firmy kurierskiej

  W przypadku jakichkowiek pytań proszę kontaktować się firma GLS od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 19.00. Zanim zadzwonisz, przygotuj numer przesyłki w celu szybszego uzyskania informacji!

  Numer infolinii dla osób dzwoniących z telefonów stacjonarnych: +48 804 262 262*

  Numer infolinii dla osób dzwoniących z telefonów komórkowych: +48 468 148 220*

  W usłudze wyszukiwania firmy kurierskiej GLS w prosty sposób możesz śledzić, kiedy zostaną dostarczone Twoje Manny wolne od chemii.
-+

Czy w przypadku zamówienia produktu, który oznaczony jest symbolem bezpłatnej dostawy, muszę płacić za dostawę pozostałych produktów?

  Przy zakupie produktu, który oznaczony jest symbolem bezpłatnej dostawy, pozostałe produkty Manny są również bezpłatnie dostarczane (w jednej paczce) na terenie Polski.
-+

Jaki jest koszt dostawy?

  W przypadku dostawy przez firmę kurierską GLS na adres w Polsce opłaty kształtują się następująco:

  od 0 do 65 zł - 21,5 zł
  od 65,10 do 129 zł - 15 zł
  od 129,10 do 193 zł- 8,5 zł
  powyżej 193,10 zł – dostawa darmowa

  Opłata manipulacyjna za pobranie (oprócz opłaty za dostawę): 3,90 zł
-+

Jak mam obliczyć, kiedy otrzymam przesyłkę?

  W przypadku wyboru dowolnej formy płatności (karta płatnicza lub PayPal) Manny wysyłamy wtedy, kiedy równowartość zamówionych produktów pojawi się na naszym koncie w danym dniu do godziny 10:00. Zamówienia złożone i opłacone w dniu roboczym do godziny 10:00 wysyłane są następnego dnia, zamówienia złożone w piątek do godziny 10:00 realizowane są w poniedziałek, natomiast zamówienia złożone w weekend wysyłamy w kolejnym tygodniu we wtorek.

  W przypadku zamówienia z opłatą za pobraniem sytuacja jest podobna: zamówienia złożone w dni robocze do godziny 10:00 realizowane są w dniu następnym, piątkowe zamówienia złożone do 10:00 wysyłane są w poniedziałek, natomiast zamówienia złożone w weekend wysyłane są w ciągu 5 dni. Naturalnie w tym przypadku płatność dokonywana jest przy odbiorze produktów Manny.

  W kraju możecie Państwo liczyć na poniższe możliwości:

  Prosicie o doręczenie przez firmę kurierską?


  Przesyłkę otrzymacie Państwo w następnym dniu roboczym, jeśli w dni robocze do 10:00 zamówienie zostanie złożone i opłacone. (Dotyczy to klientów wybierających opcję płatności kartą i PayPal.)

  Jeśli w dniu roboczym zamówienie zostanie złożone i opłacone po godzinie 10:01, Manny możemy wystać do firmy kurierskiej dopiero w w dniu następnym. Stąd natomiast przesyłki doręczane są do klientów z rana w dniu następnym, tak więc w około piątego dnia od złożenia zamówienia.

-+

Dokąd odesłać towar?

  Prosimy odesłać towar na adres:

  DrNatura s.r.o. (Manna)

  Tichá 3
  94501 Komárno
  Słowacja

-+

Czy podczas jednych zakupów mogę zrealizować kilka bonów upominkowych/ lub kuponów?

  Nie. Podczas jednych zakupów można wykorzystać tylko jeden bon upominkowy lub jeden kupon.
-+

Czy darmowe przesyłki też przychodzą w opakowaniu prezentowym?

  Darmowe przesyłki nie są wysyłane w opakowaniach prezentowych, lecz jako osobne produkty. Jeżeli nie pamiętasz jaki pakiet zamówiłaś(eś), sprawdź w naszym sklepie internetowym, aby się upewnić, zamówione produkty znajdziesz również na fakturze.
-+

Co mogę aplikować na skórę z łuszczycą?

-+

Czy macie krem pod oczy?

-+

Mam tłustą skórę, jakie produkty mogę stosować?

  Do pielęgnacji tłustej skóry wypróbuj Zestaw oczyszczający do cery tłustej, który przygotowaliśmy z produktów stuprocentowo naturalnych, specjalnie z myślą o problematycznej skórze.
-+

Co polecacie na cerę problematyczną, trądzikową?

-+

Mam egzemę, co możecie mi poradzić?

  Zachęcam do zapoznania się z zestawem „Delikatny dotyk”, który jest przeznaczony do leczenia egzemy. Kwartet bez chemikaliów tworzą dwa aksamitnie rozpieszczające mydła, nierafinowane, organiczne masło shea i tygielek naturalnego dezodorantu w kremie bez zapachu i sody oczyszczonej.
-+

Które mydło mogę stosować do mycia twarzy?

-+

Jak należy stosować kulki do kąpieli?

  Jeśli lubisz zanurzyć się w rozkosznej, wonnej kąpieli pielęgnacyjnej, to kulki do kąpieli Manna są stworzone dla Ciebie: napawaj się aromatami, zrelaksuj się i nabierz energii:) Nie tylko ciało będzie Ci za to wdzięczne, ale i dusza.

  Do przygotowanej wody do kąpieli wrzuć jedną kulkę, która od razu zacznie musować, aż po kilku chwilach całkiem się rozpuści.
-+

Co mam wybrać do pielęgnacji skóry dziecka z egzemą?

-+

Mam suchą skórę, co mam wybrać?

-+

Jak można wymienić punkty na produkty?

-+

Jak można zostać członkiem Klubu Manna?

  Do otrzymania członkostwa Klubu Manna uprawnia zdobycie 75 punktów. Osiągnięcie tej ilość uprawnia do uczestnictwie w gronie stałych klientów, gdzie wyłącznie członkowie mogą kupować ekskluzywne Manny oraz inne produkty związane ze zdrowym i aktywnym trybem życia.
-+

Co to jest program partnerski Klubu Manna?

  Chcąc wyrazić naszą wdzięczność wobec lojalnych i aktywnych klientów Manny, stworzyliśmy program partnerski stałego klienta. Umożliwia on jak najlepsze wykorzystanie nagromadzonych rabatów, jak również poszerza możliwości wyboru.

  Dzięki programowi można na wiele sposobów dysponować rabatami, dokonywać zakupów produktów Manny po nadzwyczaj dobrych cenach, a nawet można spotkać się z ofertami imiennymi!
-+

Jak zbierać punkty?

  Za każdy zakupiony produkt klient otrzymuje odpowiednią ilość punktów. W sklepie internetowym Manna można uzyskać informację, ile punktów można zdobyć kupując dany produkt.

  Prosimy o wpisanie swoich danych do profilu, abyśmy mogli zapewnić jeszcze lepsze, spersonalizowane oferty. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, jeżeli możemy zrobić Panu/Pani niespodziankę na urodziny! :)

  Bądźcie Państwo aktywnymi członkami naszej społeczności! Jeśli ocenicie Manny lub napiszecie komentarz o którymś z produktów, do naszych artykułów na blogu w sklepie internetowym, za aktywność podziękujemy w formie punktów!

  Odważnie przeglądajcie Manny, na stronach produktów widać ile można zaoszczędzić dzięki wykorzystaniu punktów. (Lub ewentualnie można zbierać punkty i zamienić je na ogromny rabat? Decyzja należy do Pana/Pani!)

  Klikając na tekst „pokaż cenę bez punktów” znajdujący się pod przyciskiem koszyka, możecie zobaczyć o ile taniej można zakupić Manny:  Ważne! Jeśli dokonujecie Państwo tańszych zakupów w ramach promocji lub wykorzystując punkty, wtedy za promocyjne zakupy nie dajemy punktów Klubu Manna.Nie jest to jednak powód do smutku! Proszę śledzić nasze szczególne oferty, bowiem może się zdarzyć, że za jedną Mannę dostaniecie podwójne, a nawet potrójne punkty!
-+

Jak funkcjonuje program partnerski Klubu Manna?

  Każdy zakup generuje punkty. Po dokonaniu zakupów w koszyku można zobaczyć łączną sumę punktów.

  Do otrzymania członkostwa Klubu Manna uprawnia zdobycie 75 punktów. Po osiągnięciu tej ilości nasz klient należy do grona uprzywilejowanych stałych klientów, którzy mają wyłączny dostęp do ekskluzywnego asortymentu Manny oraz innych, wartościowych produktów związanych ze zdrowym i aktywnym trybem życia! 

  Członkowie Klubu Manna mają prawo nabywać poszczególne produkty Manny po znacznie korzystniejszych cenach w zamian za zebrane punkty lub nawet wymienić uzbierane punkty (dostępne na stronie internetowej Manny za pomocą punktów Klubu Manna).
-+

Na co należy zwracać szczególną uwagę?

  Należy mądrze gospodarować swoimi punktami, bo w ten sposób można zgarnąć najbardziej wyjątkowe Manny w niebywale niskiej cenie! Wkładając produkt Manny do koszyka można zdecydować o tym, czy posiadane punkty zostaną wykorzystane. Ustawienie tej funkcji znajduje się pod przyciskiem koszyka:

  70.90 zł + 16 punktów

  Za produkty Manny zakupione w promocji nie możemy naliczyć punktów. Chociaż najchętniej wszystkich obsypalibyśmy upominkami i rabatami, musimy jednak utrzymać bezkompromisowo wysoką jakość naszych produktów Manny oraz usług.

  System stworzyliśmy w taki sposób, aby był jak najkorzystniejszy dla Państwa, aby dokonując zakupów można było zdecydować jakie są Państwa życzenia – czy punkty mają być zaoszczędzone na później czy też wykorzystane w aktualnej promocji?


Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej