Pytania dotyczące płatności

-+

Jaką formę płatności można wybrać?

Aktualnie przed złożeniem zamówienia można wybrać następujące formy płatności:

Płatność za pobraniem

Cenę nabycia produktów, koszty dostawy i opłaty manipulacyjne należy uiścić przy odbiorze przesyłki, u kuriera.

Płatność kartą płatniczą

Z kasy następuje przekierowanie na stronę Banku VUB, tutaj można zapłacić za Manny. W przypadku nieudanej płatności następuje przekierowanie na stronę mannamydło.pl i można wybrać inny sposób płatności lub ponownie spróbować dokonać płatności kartą.

Akceptowane karty płatnicze:
-+

Warunki płatności

W każdym przypadku w cenę umieszczoną przy produkcie wliczony jest podatek VAT, którego wielkość wynosi 23%. Płatność za kosmetyki naturalne i koszt dostawy może zostać uregulowana kartą płatniczą, Paypal lub za pobraniem.

Natychmiast po zakupie zostaje wysłany e-mail z informacjami dotyczącymi zakupu, w którym umieszczone są wszystkie ważne wiadomości. Jeśli wybrana zostanie płatność za pobraniem, wtedy cenę nabycia produktów, koszty dostawy i opłaty manipulacyjne należy uiścić przy odbiorze przesyłki, u kuriera.

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej