Pytania dotyczące dostawy

Tu znajdziesz wszystko.

-+

Mieszkam za granicą, mogę zamówić produkty Manna za granicą?

  W przypadku, gdy mieszkacie Państwo z powodów osobistych lub zawodowych poza granicami Polski, wtedy również możecie zamówić produkty Manna, bowiem dostarczamy je do wielu krajów w Europie!

  Jak złożyć zamówienie, jeśli dostawa ma być zrealizowana poza granicami Polski?

  Prosimy wybrać produkty Manny i na stronie kasy należy wybrać w punkcie menu wysyłki ten kraj, do którego ma dotrzeć przesyłka, wtedy pojawi się również kwota, ile kosztuje wysyłka.

  W Anglii produkty Manny można zamówić na stronie: www.mannasoap.uk

  W Niemczech i Austrii produkty Manny można zamówić na stronie: www.mannaseife.de

  Na Węgrzech produkty Manny można zamówić na stronie: www.manna.hu

  W Rumunii produkty Manny można zamówić na stronie: www.mannasapun.ro

  W Czechach produkty Manny można zamówić na stronie: www.mannamydlo.cz

  Na Słowacji produkty Manny można zamówić na stronie: www.mannamydla.sk


  Wskazówka! Jeśli chcielibyście Państwo złożyć zamówienie na wysyłkę za granicę, w celu uzyskania szczegółowych informacji i listy krajów prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta!

-+

O której godzinie doręczana jest przesyłka?

  Doręczenie przesyłki firmą kurierską

  Kurier doręcza przesyłkę na podany adres domowy albo na adres miejsca pracy, dlatego najlepiej podać adres, pod którym przebywacie Państwo w ciągu dnia! Przesyłki doręczane są przeważnie w godzinach 8:00-17:00, ale jest również możliwość uzgodnienia dokładnego terminu z kurierem – jeśli będzie taka możliwość kurier niewątpliwie spełni Państwa życzenie.

  Chcielibyśmy, aby nie było problemów z doręczaniem, dlatego ważne jest, abyście Państwo wiedzieli, że nie ma gwarantowanej dostawy w godzinach dopołudniowych lub popołudniowych lub w konkretnym terminie. Wtedy proście Państwo o doręczenie na adres domowy, jeśli jesteście pewni, że będziecie pod danym adresem. Jeśli nie znacie miejsca swojego pobytu, wtedy można poprosić o dostarczenie przesyłki na adres znajomego lub do miejsca pracy lub o ewentualne dopisanie, że prosicie Państwo o dostarczenie w późniejszym terminie.
-+

Numer telefonu firmy kurierskiej

  W przypadku jakichkowiek pytań proszę kontaktować się firma GLS od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 19.00. Zanim zadzwonisz, przygotuj numer przesyłki w celu szybszego uzyskania informacji!

  Numer infolinii dla osób dzwoniących z telefonów stacjonarnych: +48 804 262 262*

  Numer infolinii dla osób dzwoniących z telefonów komórkowych: +48 468 148 220*

  W usłudze wyszukiwania firmy kurierskiej GLS w prosty sposób możesz śledzić, kiedy zostaną dostarczone Twoje Manny wolne od chemii.
-+

Czy w przypadku zamówienia produktu, który oznaczony jest symbolem bezpłatnej dostawy, muszę płacić za dostawę pozostałych produktów?

  Przy zakupie produktu, który oznaczony jest symbolem bezpłatnej dostawy, pozostałe produkty Manny są również bezpłatnie dostarczane (w jednej paczce) na terenie Polski.
-+

Jaki jest koszt dostawy?

  W przypadku dostawy przez firmę kurierską GLS na adres w Polsce opłaty kształtują się następująco:

  od 0 do 65 zł - 21,5 zł
  od 65,10 do 129 zł - 15 zł
  od 129,10 do 193 zł- 8,5 zł
  powyżej 193,10 zł – dostawa darmowa

  Opłata manipulacyjna za pobranie (oprócz opłaty za dostawę): 3,90 zł
-+

Jak mam obliczyć, kiedy otrzymam przesyłkę?

  W przypadku wyboru dowolnej formy płatności (karta płatnicza lub PayPal) Manny wysyłamy wtedy, kiedy równowartość zamówionych produktów pojawi się na naszym koncie w danym dniu do godziny 10:00. Zamówienia złożone i opłacone w dniu roboczym do godziny 10:00 wysyłane są następnego dnia, zamówienia złożone w piątek do godziny 10:00 realizowane są w poniedziałek, natomiast zamówienia złożone w weekend wysyłamy w kolejnym tygodniu we wtorek.

  W przypadku zamówienia z opłatą za pobraniem sytuacja jest podobna: zamówienia złożone w dni robocze do godziny 10:00 realizowane są w dniu następnym, piątkowe zamówienia złożone do 10:00 wysyłane są w poniedziałek, natomiast zamówienia złożone w weekend wysyłane są w ciągu 5 dni. Naturalnie w tym przypadku płatność dokonywana jest przy odbiorze produktów Manny.

  W kraju możecie Państwo liczyć na poniższe możliwości:

  Prosicie o doręczenie przez firmę kurierską?


  Przesyłkę otrzymacie Państwo w następnym dniu roboczym, jeśli w dni robocze do 10:00 zamówienie zostanie złożone i opłacone. (Dotyczy to klientów wybierających opcję płatności kartą i PayPal.)

  Jeśli w dniu roboczym zamówienie zostanie złożone i opłacone po godzinie 10:01, Manny możemy wystać do firmy kurierskiej dopiero w w dniu następnym. Stąd natomiast przesyłki doręczane są do klientów z rana w dniu następnym, tak więc w około piątego dnia od złożenia zamówienia.

-+

Dokąd odesłać towar?

  Prosimy odesłać towar na adres:

  DrNatura s.r.o. (Manna)

  Tichá 3
  94501 Komárno
  Słowacja

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej