Co robić, jeśli paraliżują Cię negatywne myśli?
co robić, jeśli paraliżują cię negatywne myśli?

Co robić, jeśli paraliżują Cię negatywne myśli?Jeśli coraz dłuższe noce i smutna pogoda powodują, że częściej ogarnia Cię przygnębienie i melancholia, to najwyższy czas zmienić swój stan umysłu. Pokażę Ci, jak możesz przyciągnąć do siebie pozytywy.

Przełom jesieni i zimy, jak żadna inna pora roku, odbija się na naszym nastroju. Jasne, odczuwasz już nadchodzącą gorączkę końca roku, nic więc dziwnego, że często jesteś ponury/a i rozdrażniony/a, i po prostu nie czujesz się dobrze w swojej skórze. Ratunku, jak to zwykle bywa, musisz szukać w sobie samym/samej. Okoliczności zewnętrzne są, jakie są: liczy się jedynie to, jak do nich podchodzisz i czy potrafisz dostrzec pozytywne strony. Kiedy najdą Cię złe myśli, zatrzymaj się na chwilę. Musisz wiedzieć, że w Twoim życiu te sprawy, na których skupiasz swoją uwagę, ulegają uwypukleniu, jednym słowem: otrzymujesz więcej tego, o czym myślisz. Jeśli wciąż się skarżysz, masz fatalny humor i we wszystkim widzisz tylko problemy, wszechświat odbiera te negatywne drgania i w odpowiedzi wysyła Ci wówczas więcej kłopotów. To nic innego, jak prawo przyciągania.

Kiedy tylko zmienisz swój tok myślenia i skierujesz go w pozytywnym kierunku, Twój humor się poprawi i zaczniesz przyciągać do siebie dobre rzeczy. Sedno sprawy polega na tym, że naprawdę możesz osiągnąć, żeby Twoje dni mijały harmonijnie i radośnie. Nie czekaj, aż zjawi się ktoś lub coś, co wytrąci Cię z negatywnego stanu, bo zmiany musisz zacząć od siebie. Zgodnie z prawem przyciągania Twoje obecne życie jest zbiorem Twoich dotychczasowych myśli. Kiedy tylko Twoje myśli i emocje staną się pozytywne, otaczająca Cię rzeczywistość zacznie je odzwierciedlać. Teraz z pewnością zapytasz: W porządku, ale jak możesz na poczekaniu zamienić letarg w szczęście? Kluczowe słowo to: wdzięczność. Przemyśl, za co możesz być wdzięczny/a losowi, jakie fantastyczne sprawy/ludzie/przeżycia, z których możesz się cieszyć, są obecne już w tej chwili w Twoim życiu. Wdzięczność to jedna z najsilniejszych pozytywnych emocji, często niesłusznie przez nas zaniedbywana, wychodzimy bowiem z założenia, że to, co dobre, nam się należy.

Pierwsze, od czego możesz zacząć odczuwać wdzięczność, to Twoje zdrowie. Bądź wdzięczny/a, jeśli Twój organizm funkcjonuje jak w zegarku, i w każdej chwili czyni starania, żeby zapewnić równowagę, potrzebną do utrzymania zdrowia. Zawsze wprawiało mnie w podziw wyrafinowane działanie ludzkich narządów, z których największym jest przecież skóra. Skóra zapewnia nam pierwszy kontakt ze światem zewnętrznym, chroni, reguluje i spełnia jeszcze mnóstwo innych funkcji, między innymi sygnalizuje problemy, powstające w głębi ciała. Nieprzypadkowo mówi się, że stan skóry wskazuje stan zdrowia całego organizmu: Gładka, elastyczna, wypielęgnowana skóra zawsze była symbolem zdrowia.

Jestem przekonana, że ciało i duszę łączy nierozerwalna harmonia. Wszelkie zabiegi pielęgnujące, rozpieszczające, mają dobry wpływ nie tylko na Twoje ciało, ale i na Twoją duszę, albowiem przekazują Ci miłość do siebie samego/samej, co przekłada się na całe Twoje życie. Radzę Ci, żeby zabiegi pielęgnacji twarzy zamienić w relaksacyjny rytuał, tak, aby przyjemny aromat i rozkoszny dotyk naturalnych składników wprawiły Cią w optymistyczny, spokojny i szczęśliwy nastrój. Wypróbuj w tym celu piankę do mycia twarzy od Manny z końcówką masującą, która daje efekt porównywalny do masażu twarzy. Naciśnij pompkę flakonu do wytworzenia piany i rozkoszuj się dotykiem lekkiej, eterycznej pianki o boskim zapachu, a okrężnymi ruchami końcówki masującej rozpieszczaj w tym czasie skórę swojej twarzy. Taki zabieg przyniesie Ci całkowite orzeźwienie, albowiem delikatny masaż pobudza krążenie limfy. Obok esencji ananasowej i wyciągu z ogórków, fantastyczny aromat pianki zapewniają olejki eteryczne z mandarynki i z szałwii muszkatołowej. Świeżość tego zapachu otuli Cię i oczaruje. Odpręż się, a miłe, pozytywne myśli przyjdą same. Wystarczy trochę uwagi, a prawo przyciągania będzie pracowało na Twoją korzyść!

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej