Czy przygotowaliście się już na nadejście wiosny?
czy przygotowaliście się już na nadejście wiosny?

Czy przygotowaliście się już na nadejście wiosny?Wraz ze zdjęciem zimowego płaszcza możesz pożegnać się z zimowymi kosmetykami do pielęgnacji twarzy.

Zbliżającą się wiosnę niebawem poczujesz również na swojej skórze: Twoja skóra będzie potrzebować lżejszych kosmetyków, po gęstych, zimowych masłach i olejach.

Jeśli nawet powoli, to jednak wiosna nadchodzi, kwitną już pierwsze przebiśniegi i kiedy wychodzę na ulicę czuję, że promienie słoneczne grzeją już coraz mocniej. Z wyczekiwaniem myślę o wiosennej zieleni, śpiewie ptaków, kolorowych kwiatach. Wchodząc do sklepu moje oczy same szukają zieleni, jestem spragniona świeżych, orzeźwiających potraw i kolorów. Czy Ty czujesz się podobnie co roku pod koniec zimy?

Czy słyszałeś/aś już o tym, że podobnie jak garderobę rutynę związaną z pielęgnacją skóry o każdej porze roku warto przemyśleć od nowa. W cieplejszym okresie więcej czasu będziesz spędzać na świeżym powietrzu, dlatego jedną z najważniejszych rzeczy jest znalezienie najlepszego, najbardziej naturalnego kremu do ochrony przed słońcem, który można zastosować w czasie dnia nawet pod makijaż.

Jeśli zastanawiałeś/aś się już nad tym, żeby pozbawić łazienkę chemii, to teraz nadeszła okazja, oczekujemy z prawie stoma produktami Manny!

Jeśli już od dłuższego czasu używasz produkty Manny, wtedy też warto rozejrzeć się po półkach, czy masz wszystko na wiosnę!

Najpierw potrzebny Ci będzie delikatny peeling do ciała, dzięki któremu dokładnie rozmasujesz skórę. Ponieważ do peelingów Manny dodaliśmy również oleje kosmetyczne, dzięki temu możesz zaoszczędzić również na produktach do pielęgnacji ciała.

W cieplejszym okresie nasza skóra może stać się bardziej tłusta. Pierwszym sygnałem z tym związanym może być ze świeceniem strefy T od czoła do brody. Jeśli czujesz, że Twoja skóra wymaga dokładniejszego oczyszczenia niż dotychczasowym mydłem, do mycia twarzy proponuję Ci mydło COCO z solą morską z delikatnym peelingiem lub Mydło COCO z masłem shea.

Zamiast dotychczasowych maseczek do twarzy w pielęgnacji, rozpieszczaniu skóry twarzy mogą pomóc maseczki do twarzy z glinką o kosmetycznej czystości.
Na noc jeszcze przez pewien czas odpowiednie będą dobrze sprawdzone ciężkie, gęstsze, wolno wchłaniane przez skórę masła i oleje, ale na dzień proponuję Ci już raczej tylko kosmetyczny olejek arganowy Manny lub olej ze słodkich migdałów.

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej