Jak używać mydła do mycia włosów
jak używać mydła do mycia włosów

Jak używać mydła do mycia włosówJest wiosna i wreszcie nie musisz ukrywać swoich pięknych włosów pod czapką! Elektryzowanie włosów, puszenie się, łamliwość, czy nadmierne przetłuszczanie, to tylko niektóre z problemów dotykających włosy zimą. Dlatego teraz bardzo ważne jest odpowiednio pielęgnować włosy, aby odzyskać ich miękkość i połysk. A też należy wiedzieć, jak się o nie postarać.


Manna dla zdrowych włosów


To mydło od Manny pojawiło się, aby przywrócić piękno włosów dzięki swoim naturalnym składnikom! Mydło „Zdrowe włosy“ zawiera pielęgnujący olej rycynowy i czystą oliwę z oliwek, a także zieloną glinkę, która zapewni Twoim włosom tylko to, co najlepsze. Ponadto dzięki olejkowi kokosowemu nie musisz rezygnować z bogatej piany.


Gwarantujemy, że mydło od Manny jest wolne od chemikaliów, a zawiera wyłącznie naturalne składniki.


Nie myśl, że mycie włosów mydłem zajmie więcej czasu niż mycie szamponem. Zaledwie kilka prostych kroków i nigdy nie będziesz używać niczego innego. A jeśli podróżujesz, mydło jest dodatkową zaletą, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca w walizce.


W ten sposób użyj mydła do mycia włosów


Po prostu myj włosy, tak jak jesteś przyzwyczajona/y. Czyli, spłukaj włosy letnią wodą, ale nie sięgasz po szampon, tylko weź do rąk Mydło „Zdrowe włosy“ wytwarzając bogatą pianę, którą należy nanieść na włosy, następnie dokładnie umyj włosy i wymasuj skórę głowy, dzięki temu kroku ożywi się krążenie krwi. To również stymuluje wzrost włosów.


Po umyciu dokładnie spłucz włosy, aby nie pozostało w nich mydło. Po spłukaniu czystą wodą, jeśli chcesz, aby Twoje włosy były jeszcze jaśniejsze, użyj płukanki z octu lub soku z cytryny. Wymieszaj ocet lub sok z cytryny w ciepłej wodzie w stosunku 2: 1 lub 3: 1 i spłucz włosy tą płukanką.


Jeśli Twoje włosy są stale suche, a końcówki rozdwojone, użyj Organicznego olejku kokosowego od Manny jako maseczki do włosów. Nie używaj go jednak po umyciu włosów, ponieważ olej kokosowy może powodować przetłuszczanie się włosów. Przed umyciem włosów nałóż niewielką ilość oleju na włosy i dokładnie masuj skórę głowy i końcówki włosów. Owiń włosy suchym ręcznikiem, pozostawiając nawet na godzinę. Następnie dokładnie umyj włosy. Po wyschnięciu włosów możesz nałożyć niewielką ilość oleju na końcówki włosów.


Ten Organiczny olej kokosowy będzie Twoim ulubionym kosmetykiem! Jego zapach przypomina tropik, jakbyś właśnie piła/pił mrożone mleko kokosowe. Możesz go używać nie tylko do pielęgnacji włosów, ale także do pielęgnacji twarzy i skóry. Dzięki przezroczystymu opakowaniu można dokładnie zobaczyć, jaka jest jego konsystencja, ponieważ poniżej 24 stopni Celsjusza olej jest jak krem. Ale staje się płynny w wyższej temperaturze. Więc jeśli chcesz, aby był płynny, zanurz go na kilka minut do garnka z gorącą wodą.


Kilka rad na zdrowe włosy


Pamiętaj, nigdy nie używaj gorącej wody do mycia włosów! Najlepsza jest ciepła woda. Mokrych włosów nie wycieramy, tylko delikatnie osuszamy ręcznikiem. Nie szczotkuj mokrych włosów, ponieważ w ten sposób możesz stracić dużo włosów. Do rozczesywania użyj cieńszego grzebienia, a następnie wysusz włosy suszarką do włosów o niskiej temperaturze. Uwierz mi, Twoje włosy odwdzięczą się Ci pięknym i zdrowym wyglądem.

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej