Kalendarz adwentowy Manny: razem w oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia!
kalendarz adwentowy manny: razem w oczekiwaniu na Święta bożego narodzenia!

Kalendarz adwentowy Manny: razem w oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia!Codziennie czeka na Ciebie inna niespodzianka, otwieraj okienka Kalendarza adwentowego Manny i skorzystaj z fantastycznych prezentów i rabatów!

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało już tylko 4 tygodnie! Jak bardzo ich oczekujesz?


Z pewnością widziałe(a)ś już, kupiłe(a)ś lub przygotowałe(a)ś własnoręcznie specjalny kalendarz adwentowy, w którym każde okienko skrywa małą czekoladkę lub inne słodkości. Czy wiedziałeś/-łaś , że wymyśliła go pewna mama? Na początku XX wieku był sobie pewien chłopczyk, który z wielką niecierpliwością czekał na Gwiazdkę. Jego mama podzieliła gruby karton na 24 części i do każdej z nich przymocowała małą czekoladkę. Chłopczyk codziennie mógł jedną zjeść. Kiedy dorósł, ten właśnie chłopiec na podstawie pomysłu swojej mamy założył przedsiębiorstwo i w ten sposób narodził się znany nam dzisiaj kalendarz adwentowy.

Czy pamiętasz, jak w dzieciństwie Ty też ledwo mogłe(a)ś się doczekać świąt? Wraz z odliczaniem dni do świąt otwierały się okienka Twojego Kalendarza adwentowego. Uprzyjemnij sobie okres oczekiwania z Manną!

Kalendarz adwentowy Manny przygotowany jest specjalnie dla Ciebie!


Co byś powiedział/a na to, żeby codziennie otrzymać prezent, rabat albo fantastyczną niespodziankę? Otóż właśnie tak będzie! W okienkach Kalendarza adwentowego Manny codziennie czeka Cię inna niespodzianka: fantastyczna oferta, rewelacyjna obniżka cen, bajeczna promocja, konkurs z nagrodami, albo nawet cenny prezent!

Ciesz się niespodziankami, odkrywaj codziennie aktualny sekret, poluj od jutra na wszystkie wspaniałe podarunki i rabaty, rozluźnij się i zapomnij o nawale spraw pod koniec roku!

Nie zapomnij! Od dzisiaj zaczynaj dzień otwarcia aktualnego okienka w Kalendarzu adwentowym Manny i skorzystania z ofert nie do odrzucenia! :)

Musisz wiedzieć, że każda z niespodzianek obowiązuje tylko przez jeden jedyny dzień, tylko do północy danego dnia. Czas leci, więc nie zastanawiaj się za długo!

Chodź i sprawdź, jaką niespodziankę kryje dziś Kalendarz adwentowy Manny, kliknij tutaj!

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej