Komunikat
komunikat

KomunikatDystrybucja produktu „Kremowego peelingu do twarzy ze sproszkowanymi pestkami oliwek” jest tymczasowo zawieszona z powodu problemów związanych z logistyką. Jakiś czas temu niepoprawnie informowaliśmy Cię, że jego opakowanie powstało w procesie recyklingu odpadów oceanicznych. Rzeczywiście, opakowanie produktu pochodzi z recyklingu odpadów, ale nie z oceanu. Bardzo nam przykro z tego powodu i robimy wszystko, aby ten problem rozwiązać.

Jeśli kupiłaś/eś ten produkt tylko dlatego, że jego opakowanie pochodzi z odpadów oceanicznych, odeślij go do nas, zwrócimy Ci pieniądze za produkt i koszty wysyłki. Jeśli chcesz to tak uczynić, proszę skontaktuj się z obsługą klienta na adres e-mail obslugaklienta@mannamydlo.pl.

Produkt będzie wkrótce dostępny w opakowaniu, który będzie zawierał surowe pochodzące z odpadów wyłowionych z oceanów, ponieważ był to nasz pierwotny zamiar i nie chcemy ustępować.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jeśli masz jakiekolwiek pytania, komentarze, napisz proszę na adres e-mail obslugaklienta@mannamydlo.pl.

Dziękuję za zrozumienie,
Andrea Vargová

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej