Dziękuję, że przy mnie stoisz: darmowa dostawa czeka na Ciebie!
dziękuję, że przy mnie stoisz: darmowa dostawa czeka na ciebie!

Dziękuję, że przy mnie stoisz: darmowa dostawa czeka na Ciebie!Świętuj z nami, bo na Facebooku nas jest już 900 tysięcy, a Ty z tej okazji możesz uzyskać darmową dostawę!

Mam dla Ciebie fantastyczną wiadomość! Jest nas ponad 900 tysięcy! Niedawno przekroczyliśmy ilość 900 tysięcy użytkowników na Facebooku!

Mam dla Ciebie wspaniałą niespodziankę, dlatego, że jesteś członkiem naszego klubu: dostarczymy Ci kosmetyki od Manny zamówione do 18.07.2019 do północy bezpłatnie, jeśli wartość zamówienia przekroczy sumę 129 zł (koszt wysyłki nie wlicza się w wartość zamówienia).

Pielęgnuj skórę podczas gorących dni kosmetykami od Manny i uzupełnij swoje zapasy! Pomyśl o tym, czego potrzebuje Twoja skóra w upalne lato i wybierz śmiało z wegańskich, bez chemikaliów i oleju palmowego kosmetyków od Manny!

Oszczędzaj na kosztach wysyłki i zdobądź swoje ulubione kosmetyki już teraz, ponieważ oferta obowiązuje wszystkich produktów od Manny!

Wypełnij koszyk, szybko zdobądź wszystko, czego potrzebujesz, kliknij tutaj

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej