Naturalne Skladniki

Naturalne składniki


Bezkompromisowość w stosunku do jakości produktów jest główną ideą Manny: produkty Manny są  w 100% bez dodatków chemicznych. Nie zawierają syntetycznych substancji zapachowych, barwników, środków konserwujących.


Produkty naturalne Manna
  • są wysokiej jakości
  • pochodzą z pewnego źródła
  •  wykonane ręcznie, pod ścisłym nadzorem, z naturalnych surowców


Manna jest jedyną firma kosmetyczną, która posiada naturalne produkty i może pochwalić się certyfikatami organizacji zajmujących się kontrolą kosmetyków naturalnych, ochrony zwierząt i przyrody, a także produktów, które mają przyznaną Nagrodę Produktu.


  • Manna posiada międzynarodowe certyfikaty potwierdzające naturalne i organiczne pochodzenie składników: nasze produkty są zgodne ze standardem USDA, Ecocert, a także spełniają kryteria najbardziej prestiżowych europejskich organizacji udzielających certyfikaty dla kosmetyków BIO BDIH (COSMOS). Certyfikat COSMOS Natural mogą otrzymać jedynie produkty, które nie zawierają - między innymi - genetycznie modyfikowanych składników, parabeny i pochodnych ropy naftowej. Certyfikat COSMOS Organic otrzymają tylko te produkty, przy których można udowodnić, że podstawowe składniki pochodzą wyłącznie z gospodarstw ekologicznych.


  • Naszą praca uznawana jest przez światowe organizacje, takie jak Cruelty Free International. Udało nam się udowodnić, że ani jeden składnik znajdujący się w produktach Manna nie był testowany na zwierzętach, dlatego produkty Manna mają logo skaczącego zajączka (Leaping Bunny). Skontrolowana została nie tylko cała firma, ale również jej wszyscy dostawcy.W trakcie produkcji przez ręce dziewięciu naszych pracowników przechodzi każdy jeden produkt, zanim Ty otrzymasz produkty Mannna. Oprócz wymienionych faktów, podjęliśmy również decyzję, że ani jeden produkt Manna nie może zawierać oleju palmowego - przemysł kosmetyczny stale wykorzystuje ten podstawowy surowiec do produkcji mydeł, co prowadzi do ​​katastrofy ekologicznej. Jest dla nas wielkim zaszczytem, że możemy być partnerem wybitnej badaczki szympansów, Dr. Jane Goodall, w walce o ochronę lasów.


Naturalne kosmetyki Manna są wysokiej jakości, wykonane są bez środków chemicznych, tylko z naturalnych składników i w naturalnym procesie, delikatnie pielęgnują nawet najbardziej wrażliwą skórę dziecka.


Wypróbuj teraz fantastyczne skarby, ponieważ świat Manna jest światem niedotkniętej przyrody!