Naturalne Skladniki

Podstawowym filarem filozofii Manny jest bezkompromisowość: w produkcji kosmetyków od Manny nie używamy żadnych syntetycznych składników, zapachów, barwników ani syntetycznych konserwantów.

Naturalne produkty od Manny zawierają składniki, które są:


Są produkowane ręcznie pod ścisłym nadzorem, wyłącznie z najczystszych nierozcieńczonych surowców, tylko z naturalnych składników i 100% bez chemikaliów.
Istotnym warunkiem uzyskania podstawowych składników jest regularna kontrola całej sieci dostawców. Wszyscy dostawcy są kontrolowani przez globalną organizację BUAV (Brytyjskie Stowarzyszenie Przeciwko Wiwisekcji) oraz Cruelty Free International. W rezultacie Manna jest uznawana za „Organizację przeciw przemocy” jako pierwsza firma kosmetyczna na świecie, dlatego na każdym produkcie jest umieszczone logo „Leaping Bunny” które przedstawia skaczącego zajączka. Jakość podstawowych składników jest potwierdzona udzielonymi certyfikatami, z których prawie połowa zdobyła uznanie najbardziej prestiżowych organizacji biokosmetyków w Europie, takich jak BDIH Cosmos Organic i Cosmos Natural. Od jesieni 2018 r. każdy produkty od Manny jest wegański, co oznacza, że do ich produkcji nie użyto żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Coraz więcej kosmetyków od Manny jest oznaczonych certyfikatem Vegan Society, logo międzynarodowej organizacji - zielony kwiat - który można zobaczyć na opakowaniach produktów a także na stronie internetowej. Aby takie logo mogło być umieszczone na opakowaniu należy spełnić bardzo surowe kryteria.

Nie odmawiaj więc swojej skórze naturalnych kosmetyków najwyższej jakości od Manny, wolnych od środków chemicznych, wykonanych wyłącznie z naturalnych składników. Wypróbuj te fantastyczne skarby, ponieważ świat Manny jest niczym niedotknięta natura!