Drżyjcie zmarszczki: pojawił się pierwszy eliksir do twarzy Manny!
drżyjcie zmarszczki: pojawił się pierwszy eliksir do twarzy manny!

Drżyjcie zmarszczki: pojawił się pierwszy eliksir do twarzy Manny!Rzadko piszę o sobie, ale teraz chciałabym podzielić się z Tobą swoją radością: spełniło się moje dawne marzenie! Wreszcie narodził się Luksusowy eliksir do twarzy Manny!


Przez lata eksperymentowałam, dzień i noc pracowałam nad nim, testowałam formułę. W ciągu tych lat powstało siedemnaście wersji testowych eliksiru do twarzy, zawsze starałam się osiągnąć maksimum. Już pierwsze receptury były bardzo popularne, otrzymywałem pozytywne potwierdzenia. Ale jako maksymalistka nie zadowalam się czymś, co nie jest idealne, żeby Manna mogła Tobie dać to, co najlepsze. W końcu narodził się osiemnasty, Luksusowy eliksir, w którym tak, jak w każdej Mannie, jest moje serce, moja dusza oraz cała wiedza i doświadczenie Manny.

Zdradzę, dzięki czemu Luksusowy eliksir jest taki specjalny!


Ta nowość do pielęgnacji twarzy jest na tyle specjalna i wyjątkowa, że nie można jej porównać z żadną wcześniejszą Manną.

Jego działania potwierdziło też międzynarodowo uznane laboratorium badawcze: spokojnie mogę powiedzieć, że na podstawie testów, Luksusowy eliksir zmniejsza widoczne zmarszczki, nadaje uczucie nawilżenia, poprawia jędrność skóry, Twoja skóra staje się elastyczniejsza i gładsza. Możesz zastosować do wrażliwej, a nawet do dojrzałej skóry!

Eliksir powstał z mieszanki naturalnych składników, między innymi z sześciu rodzajów olejków kosmetycznych, dodaliśmy do niego tłoczony na zimno olej z moreli, granatu, dzikiej róży, żurawin i jagód oraz olej z krokosza barwierskiego. Twoje serum do pielęgnacji twarzy zawiera witaminę E, oraz wyciąg z alg morskich. Jego cudowny zapach nadaje słodko korzenny olejek eteryczny z rumianku rzymskiego.

Do ekskluzywnej Manny należy się luksusowe opakowanie, dlatego eliksirem do twarzy napełniliśmy piękne, różowe buteleczki, na których występują wijące się bukiety kwiatów. Potrzymaj w ręce i podziwiaj jej elegancką formę! W dodatku otrzymał praktyczną nakrętkę z pipetą, dzięki której możesz ją wygodnie używać.

Wypróbuj!

Rozpieszczaj swoją cerę, jestem, pewna, że polubisz! Wartościwo eliksir Manny możesz kupić po cenach promocyjnych do 28.09.2017. za 119,90 zl zamiast 142,80 zl, wrzuć do swojego koszyka Luksusowy eliksir!

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej