Mamy dla Ciebie prezent, bo nie chcemy żebyś odszedł z pustymi rękami? Szczegóły>>

Jaką wegańską zabawką zaskoczyć swojego zwierzaka?
jaką wegańską zabawką zaskoczyć swojego zwierzaka?

Jaką wegańską zabawką zaskoczyć swojego zwierzaka?Chociaż Boże Narodzenie już dawno się skończyło, stale każdego z nas ucieszy uśmiech na twarzach naszych bliskich, kiedy im coś podarujemy. Nie musi to być nic dużego i kosztownego, nawet mały drobiazg może być pocieszeniem i symbolem pamięci. Ale ani nasze zwierzęta nie muszą pozostać bez uwagi.

Tak jak się cieszy ON, nie cieszy się nikt inny…

Jakie to wspaniałe uczucie, widzieć radość innych, prawda? Zaskoczyłoby nas to, gdyby jeden z naszych bliskich wyraził radość tak intensywnie, jak to robią nasze psy. Ponieważ psy naprawdę potrafią okazywać radość!

Podczas gdy koty są bardziej zainteresowane pudełkiem lub papierem, i z ciekawością próbują zobaczyć zawartość, psy okazują bezgraniczną radość z jakiejkolwiek drobnej rzeczy i nie dzielą się z nią nikim

Ale czym zaskoczyć domowych zwierzaków, jeśli chcemy im dać coś wegańskiego?

Zdrowe i smaczne

Ważne jest, aby spojrzeć na świat oczami psa, jeśli chcesz, aby Twój zwierzak był szczęśliwy. Najważniejsza dla niego nie jest wartość prezentu, ale zapach, który go najbardziej zainteresuje.

I oczywiście musi być smaczne. Jest kilka rzeczy, które nie są odpowiednie dla psa a bardzo ważne jest, aby otrzymał tylko zdrowe i bezpieczne smakołyki. Dlatego należy kupować produkty przeznaczone specjalnie dla psów, ponieważ są one przygotowywane ze składników, które z pewnością nie zaszkodzą naszym zwierzętom.

Gryźć, gryźć, gryźć!

Niezależnie od tego, czy jest duży lub mały, czy to szczeniak, czy dorosły psiak, jedną rzecz uwielbia każdy pies: gryźć. Możemy wybierać spośród wielu odmian ziaren roślinnych, które są naprawdę smaczne i wystarczająco twarde, aby służyły naszym zwierzętom przez długi czas. Dopilnujemy, aby pies dostał odpowiedni rozmiar ponieważ na przykład duży pies może się zadławić!

Ciastka dla psów są również bardzo popularne i są również dostępne w wersji wegańskiej. Wiele składników już poznasz, ponieważ można je również znaleźć w kosmetykach od Manny. Eukaliptus i mięta są odpowiednie nie tylko dla nas, ale także kochają ich czworonożni członkowie rodziny.

W każdym razie spośród prezentów wegańskich wybieramy te, które podobnie jak Manna nie zawierają szkodliwych dodatków chemicznych ani sztucznych barwników.

Jeśli zastanawiasz się nad wynagrodzeniem, polecam małe rogaliki ze słodkich ziemniaków i ryżu lub miękkie paski do żucia z pszenicy, kukurydzy i słonecznika.

Uroczystość dla psów

Jeśli myślisz o przyjęciu urodzinowym dla swojego psa, nie możesz zapomnieć o torcie dla niego. Jednak czekoladę psy nie mogą jeść, więc wegańskie ciasteczko kokosowo-cynamonowe może być idealnym wyborem. A zapach jest takim jakby „psim magnesem”, gdy go wypróbują inne psiaki będziesz „Panią/Panem stulecia”!

Życie to zabawa

Dla swojego psa możesz również kupić zabawki, które mogą służyć kilka dni lub nawet miesięcy, a które są również wegańskie. Taka ciekawa zabawka, wykonana z naturalnej gumy i łusek ryżu, a w której ukryte są smakołyki. Zdobycie tych smakołyków zajmie psu nawet kilka godzin.

Ale z tych podstawowych zabawek możesz wybrać piłkę, frisbee lub talizman, a zabawa może zacząć!

Doskonale wiem, że traktujesz swojego zwierzaka jako członka rodziny, jednakże nie zapominaj umywać ręce za każdym razem po grze z nim lub po głaskaniu. Jeśli będziesz przestrzegać zasad higieny, żadna choroba nie będzie dla Ciebie zagrożeniem!

Do tego celu możesz używać dowolnego mydła od Manny, ponieważ żadne z mydeł od Manny nie zawiera chemikaliów i doskonale myje ręce.

Moim ulubionym w ostatnich dniach jest mydło Czarodziejski ogród. Jest to pierwsze z mydeł Manny, ale jego piękny kolor, czarujący zapach geranium i hibiskusa podbija moje serce do dziś!

Życzę szczęśliwego czasu spędzonego ze swoim zwierzakiem!

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej