Pielęgnacja kosmetyczna dla mężczyzn i dla kobiet: uniwersalny kosmetyk od Manny
pielęgnacja kosmetyczna dla mężczyzn i dla kobiet: uniwersalny kosmetyk od manny

Pielęgnacja kosmetyczna dla mężczyzn i dla kobiet: uniwersalny kosmetyk od MannyStudiowanie Waszych opinii zawsze napawa mnie radością, nie mówiąc już o tym, jak wiele doskonałych pomysłów otrzymałam już tą drogą. Jednak najfajniejsze są te komentarze, z których wynika, że kosmetyki od Manny są popularne nie tylko wśród kobiet, ale również wśród mężczyzn.

Zdarza się, że nasze mydło staje się ulubieńcem całej rodziny, albo na przykład żel pod prysznic, kupiony specjalnie dla męża, zachęci również żonę, która przy najbliższej okazji zamówi produkt również dla siebie.

Czytając te historie, zastanawiam się, czy rzeczywiście tak wiele różniło kosmetykę dla mężczyzn od kosmetyki dla kobiet?

Czy jest może jakiś wspólny punkt? Czy i mężczyźni, i kobiety mogą śmiało stosować te same kosmetyki od Manny?

Odpowiedź brzmi: oczywiście, że tak, bo naturalna pielęgnacja skóry środkami najwyższej jakości należy się obu płciom.

Wiele osób uparcie trzyma się niesłusznego poglądu, że mężczyźnie jest właściwie wszystko jedno, jakiego żelu czy mydła używa pod prysznicem, byle miały „męski“, utrzymujący się jak najdłużej zapach. Niektórzy mężczyźni rzeczywiście czują niechęć do świadomego, przemyślanego samodzielnego wyboru kosmetyków.

Jednak stereotyp, który mówi, że „prawdziwego“ mężczyzny pielęgnacja urody i ciała nie interesuje, upadł już dawno. Dziś nie uznaje się już za żenadę, ba, zdecydowanie zalicza się do zalet, jeśli mężczyzna dba o siebie, o swoją higienę i wygląd zewnętrzny.

Zdaniem klientów i klientek Manny, mężczyźni tak samo potrafią docenić kosmetyki w dobrym gatunku (możliwie pozbawione środków chemicznych, naturalne), jak kobiety; być może tylko nie wykazują inicjatywy, żeby samemu je znaleźć, potrzebują więc delikatnej zachęty.

Manna może zadowolić przedstawicieli obu płci, ponieważ:

  • Dobrze nawilżona, jedwabista skóra to wspólne marzenie. Opinia, że zdrowa, dobrze nawilżona skóra jest nie tylko przywilejem kobiet, bo mężczyźnie też się należy, to podstawa. Można to najprościej osiągnąć delikatnymi Mannami codziennego użytku, jakimi są na przykład naturalne mydła.

  • Częstokroć problemy skórne są identyczne. Mężczyźni też mogą mieć (i mają) problemy skórne. A dziś już nikt od nich nie wymaga, żeby bez słowa znosili nieprzyjemne skutki suchej, wrażliwej czy przetłuszczonej cery. W dodatku frustracje nie różnią się tak bardzo w przypadku kobiet, jak w przypadku mężczyzn: wystarczy pomyśleć o skórze trądzikowej. Każdy znajdzie taki kosmetyk od Manny, który może mu przynieść ulgę w danym problemie skórnym.

  • Ten sam aromat może być atrakcyjny na dwa różne sposoby. Ja uważam, że ładne zapachy, bez względu na to, czy są męskie, czy kobiece, pochodzą ze źródeł naturalnych. Zobacz tylko Żel pod prysznic Manny o zapachu rozmarynu i mięty pieprzowej: z uwagi na praktyczne opakowanie i orzeźwiający zapach mogłabym go obdarzyć etykietą „dla mężczyzn“, ale po co? Przecież te same cechy czynią żel idealnym również dla kobiet.

  • Wielofunkcyjne kosmetyki od Manny zdobywają przychylność zarówno kobiet, jak również mężczyzn. Kosmetyki wielofunkcyjne, które służą kilku celom jednocześnie, na przykład do mycia włosów i całego ciała, mogą się podobać wszystkim, każdy je doceni. Na przykład nasze Mydło COCO z olejkiem z drzewa herbacianego jest uniwersalne w każdym calu: można je stosować do mycia twarzy, całego ciała, a nawet włosów. To prawdziwie wielofunkcyjna Manna.

A czy Ty dzielisz się jakimś kosmetykiem od Manny ze swoją drugą połową? Napisz do nas o tym!

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej