Ulegnij pokusie: wzywa Cię naturalny luksus
ulegnij pokusie: wzywa cię naturalny luksus

Ulegnij pokusie: wzywa Cię naturalny luksusW moim rozumieniu naturalny luksus to zadowalanie bez żadnych kompromisów. Oznacza takie kosmetyki naturalne, które są wolne od środków chemicznych, a jednak ich działanie jest skuteczne, więc po ich zastosowaniu masz iście królewski wygląd.

Czy Tobie przychodzi na myśl naturalność, kiedy słyszysz o „luksusowych kosmetykach“?

Skoro zgłębiasz akurat świat Manny, a więc świat naturalnych, wolnych od środków chemicznych kosmetyków, mogłoby Ci to przyjść do głowy, ale, przyznajmy szczerze, zazwyczaj te dwa pojęcia nie są raczej ze sobą kojarzone.

A przecież kosmetyka naturalna i rozpieszczający luksus są wręcz nierozłączne w naszym dniu powszednim, co zaraz Ci udowodnię.

  • Na luksus składa się fantastyczne (współ)działanie naturalnych komponentów.

Eliksir młodości i wiecznej urody jest tematem niezliczonych baśni i legend. Magiczne składniki oczywiście nie istnieją, ale już nawet nasi przodkowie dobrze wiedzieli, że po środki upiększające warto sięgnąć bezpośrednio do natury i właśnie tam należy poszukiwać sekretnej formuły.

(Dziś, zamiast o magicznej mocy, mówimy o udowodnionym działaniu. W przypadku Manny ten wpływ również został udokumentowany badaniami klinicznymi lub testami, przeprowadzonymi przez niezależne, uznane na forum międzynarodowym laboratorium.)

Oto przykład na to, jak wygląda luksus, ukryty w naturalnych składnikach.

W Luksusowym eliksirze do twarzy (słusznie podejrzewasz: nazwa nie jest przypadkowa) znajdziesz wspaniałe oleje naturalne. Cieszę się, że mogę ponownie wspomnieć Ci o tym eksluzywnym serum do twarzy, również dlatego, ponieważ w ten sposób jeszcze raz mogę Ci opowiedzieć, jak wiele pracy włożyłam w opracowanie receptury tego eliksiru, żeby go doszlifować do ideału. Innymi słowy, dorzuciłam do niego luksus mojego czasu, żebyś poczuł/a: Manna nie skąpi Ci rozpieszczania. (Powstało 17 wariantów testowych, aż wreszcie osiemnastą, ostatnią wersję uznałam za godną, żeby wypełnić te zadania.)

Jakie oleje zawiera luksusowy eliksir? Oprócz olejów tłoczonych z pestek moreli, granatu czy krokosza barwierskiego, do produkcji eliksiru użyty zostałe również oleje z owoców dzikiej róży, brusznicy i jagód. Ażeby przywrócić blask Twej cerze, serum zawiera również witaminę E, a nawet ekstrakt z wodorostów i alg. Nie zapomniałam nawet o luksusowym zapachu, dlatego dodałam do składników olejek eteryczny z rumianku rzymskiego.

Luksusowy eliksir do twarzy w dowiedzony sposób zmniejsza widoczne zmarszczki, jak również sprawia, że skóra staje się jędrniejsza i gładsza.*

*na podstawie pomiarów instrumentalnych i subiektywnej opinii użytkowników w testach przeprowadzonych przez niezależne, uznane na forum międzynarodowym laboratorium, z udziałem 25 kobiet (w wieku 26 -65 lat), przy stosowaniu eliksiru raz dziennie przez cztery tygodnie

  • Obietnica luksusu kryje się w każdym naturalnym surowcu.

Nie myśl jednak, że tylko kosmetyk naturalny, składający się z kilku troskliwie dobranych składników kryje w sobie luksus. Jeden jedyny surowiec też może zadowalać.

Doskonałym przykładem może być masło shea, prawdziwy cud natury.

Długo mogłabym wymieniać, dlaczego kochają go klienci Manny: dzięki przeciwzapalnym właściwościom, masło przyczynia się do redukcji trądziku i podrażnień skóry, ma nawilżające działanie, zachowuje jędrność skóry, jest przyjazne jednocześnie dla skóry tłustej, dojrzałej i wrażliwej.

Masło shea Manna Premium łączy w sobie wszystkie pozytywne cechy tego surowca i zawiera jeszcze coś, co sprawia, że jest to naprawdę wersja luksusowa. Ponieważ masło shea jest szorstkawe i słabo się rozsmarowuje, dlatego w tej udoskonalonej wersji poprawiłam nieco jego konsystencję. W efekcie otrzymaliśmy delikatny, łatwy do smarowania, pachnący, luksusowy środek, który nosi w sobie zapowiedź gładszej, czystszej cery* i redukuje na Twej twarzy widoczne oznaki starzenia*. Poza tym jest idealnie uniwersalny: spełnia jednocześnie rolę kremu do twarzy, do ciała, po opalaniu, a nawet kremu do rąk i stóp.

*1. badanie kliniczne: przeprowadzono je z udziałem 30 ochotników (w wieku od 29 do 82 lat), którzy stosowali masło shea codziennie przez okres 4-7 miesięcy

Jak najprędzej spraw sobie trochę luksusu swoją ulubioną Manną!

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej