To zawsze przestrzegaj przed opalaniem!
to zawsze przestrzegaj przed opalaniem!

To zawsze przestrzegaj przed opalaniem!Wszystko z umiarem

Na próżno przyciąga Cię możliwość, że dostaniesz od razu piękny brąz, bo nie wolno się spieszyć! Jeśli nie będziesz ostrożna/y, w ciągu kilku godzin możesz nie tylko uszkodzić skórze, ale także możesz dostać oparzeń słonecznych, co powoduje frustrację programu na kolejne dni.

Nigdy nie planuj opalać się w południe, ponieważ w tym czasie szkodliwe promienie słoneczne najbardziej niszczą Twoją skórę. Dobrze jest zacząć rano, a w pierwszych dniach opalanie powinno zająć maksymalnie 20 minut.

Chroń się!

Zawsze noś przykrycie na głowę, aby zapobiec oparzeniom słonecznym. Jeśli masz okazję, weź parasol, pod którym możesz się schować.

Ważne jest, aby przestrzegać reżim picia , najlepsza jest czysta woda.

Zanim położysz się na słońcu, nałóż krem ​​z czynnikiem ochronnym na twarz i skórę. Musisz upewnić się, że są to naprawdę sprawdzone produkty. Zastosuj je kilka minut przed opalaniem, ponieważ większość kremów potrzebuje co najmniej pół godziny, aby mogły uaktywnić się ich właściwości. Pamiętaj jednak, że nie wystarczy kremować tylko raz!

Jeśli wejdziesz do wody i nie użyjesz wodoodpornego kremu, będziesz również musiał kremować skórę. Ponadto części ciała nad wodą są znacznie bardziej narażone na poparzenie.

Liczby współczynników ochrony zaznaczone na opakowaniu balsamów do opalania wskazują, jak długo trwa ochrona. Dlatego na przykład, jeśli możesz przebywać na słońcu przez 10 minut, w zależności od rodzaju skóry, pomnóż ją przez liczbę współczynnika ochrony kremu, aby uzyskać maksymalny czas, który możesz zostać na słońcu.

Oprócz tego, że możesz spalić się na słońcu co bywa bardzo bolesne, przyspiesza też starzenie się skóry, a także może powodować raka skóry. Sprawi, że skóra będzie bardziej wrażliwa, cieńsza, więc bądź bardzo ostrożna/y, a unikaj tego!

Jeśli jednak spaliłaś/eś się na słońcu

Jeśli pomimo tego, jednak doszło do poparzeń skóry, możesz skorzystać z następujących opcji.

  • Najważniejsze jest, aby unikać słońca! Zawsze zakrywając spaloną część skóry pod ubraniem.
  • Lekko poparzonej skórze może przynieść szybką ulgę prysznic z zimną wodą lub krótką kąpielą!
  • Reżim pitny jest bardzo ważny! Pij jak najwięcej wody mineralnej.
  • Nie używaj kremów zawierających pochodne ropy naftowej! To tylko zatyka pory, a uszkodzi skórze będzie cierpiała jeszcze bardziej.
  • Jeśli po opalaniu masz bóle głowy, złe samopoczucie, zawroty głowy lub wymioty wiążą się one z oparzeniami, natychmiast skontaktuj się z lekarzem, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo upału słonecznego!


Niezależnie od tego, czy się poparzysz, czy nie, ważne jest, aby pielęgnować skórę nawet po opalaniu. Idealnym wyborem jest Masło shea Manna Premium, aby odzyskać idealną formę. Nałóż niewielką ilość na dłonie, a jego struktura zmienia się pod wpływem ciepła rąk na delikatny krem .

Od zapachu Organicznego masła kokosowego od Manny, nawet pod prysznicem w ogrodzie poczujesz się jak w egzotycznym miejscu!Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany!Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej