Wreszcie zdradzimy, na co możesz liczyć w 2020 roku!
wreszcie zdradzimy, na co możesz liczyć w 2020 roku!

Wreszcie zdradzimy, na co możesz liczyć w 2020 roku!Nas też nie ominęła gorączka planowania na Nowy Rok. Teraz podzielę się z Tobą efektami tego planowania, żebyś wiedział/a dokładnie, czego się po Mannie spodziewać w Nowym Roku.

Mówi się, że uroczyste noworoczne przyrzeczenia na dłuższą metę są nic niewarte. Żebyśmy mieli nie wiem ile entuzjazmu, z reguły potrafimy je dotrzymać tylko przez kilka tygodni, później te wielkie zobowiązania powoli idą w zapomnienie. W końcu wszystko wraca do starego trybu, jakby nigdy nic się nie stało.

Najlepszym sposobem na uniknięcie tego stanu rzeczy jest pozostanie samym sobą, czyli nie składanie obietnic niezgodnych z Twoim „ja“. Życzeń, o których w głębi serca wiesz, że tak naprawdę do Ciebie nie pasują.

Naturalnie, można (a nawet należy) się rozwijać, doskonalić. Ale stałość, przywiązanie do pewnych wartości jest bardziej satysfakcjonująca zarówno dla Ciebie, jak i dla świata zewnętrznego, niż nagłe zmiany.

Mając to na uwadze, my też zdecydowaliśmy, że najlepszym noworocznym postanowieniem będzie to, że w 2020 roku pozostaniemy wierni sobie!

W 2020 roku możesz więc u nas liczyć na:

  1. Proekologiczną postawę i dotrzymywanie w produkcji zasad etyki.

Nie musimy się nawet deklarować, że jako uznana marka kosmetyków naturalnych będziemy nadal zaangażowani w nieużywanie środków chemicznych. Możesz mieć całkowitą pewność, że w kosmetykach od Manny nie znajdziesz żadnych syntetyków, parabenów czy innych substancji chemicznych.

U nas naturalność przenika wszystko, jest więc zrozumiałe, że w 2020 roku nadal nie będziemy dodawać perfum do naszych produktów. Również w przyszłości boski zapach zapewnią kosmetykom od Manny wyłącznie stuprocentowe olejki eteryczne i naturalne surowce.

Etyczna produkcja była i będzie naszą podstawową zasadą. Wiadomo, że ekspansja plantacji palm olejowych odbywa się za cenę wyniszczania dżungli, dlatego dzięki temu, że Manny nie zawierają ani krzty oleju palmowego, ich produkcja nie zagraża siedlisku żadnego orangutana. Samo przez się rozumie się też, że również nasze surowce wolne są od testów na zwierzętach. Te wartości będą naszymi bastionami także w 2020 roku.

  1. Rozpieszczanie, które wyniesie Cię aż do gwiazd.

Wasze opinie świadczą o tym, że kto raz przyłączył się do uniwersum Manny, nigdy więcej nie zechce go opuścić, wszak znalazł u nas wszystko to, czego potrzebuje do naturalnej, wolnej od chemikaliów pielęgnacji skóry, włosów lub zębów.

Świat Manny jest naprawdę niczym nocny nieboskłon, pełen błyszczących gwiazd. Widok jest wręcz oszałamiający, a bezkresne niemal uniwersum zachęca do emocjonujących przygód.

Czyżby dopiero teraz zapoznawał/a się z tym cudnym nowym światem? Czeka Cię wiele odkryć: wyrusz, a jedna Manna zaprowadzi Cię do drugiej... Na początek również w 2020 roku polecamy wypełnić test na rodzaj cery, dzięki czemu otrzymasz praktyczne porady odnośnie sposobu pielęgnacji swojego typu skóry i idealnie doń pasujących produktów Manny.

  1. Święto przez cały rok.

Jeśli już należysz do Klubu Manny, to wiesz, że u nas całym światem rządzą Wróżki. To na nich możesz we wszystkim polegać: one realizują Twoje zamówienie i one odpowiadają na Twoje pytania.

Ja, Mydlana Wróżka, też opieram się na ich pracy już od samego początku. Każda nowa Manna, jej opakowanie, nasze konkursy z nagrodami, małe i duże niespodzianki, akcje charytatywne i prezenty: wszystko to chwali pracę ich rąk, precyzję i wytrwałość.

Jednakowoż to Ty jesteś tym/tą, którego/ej święto będzie przez nas obchodzone również przez cały 2020 rok!

Bajeczna troskliwość i delikatna pielęgnacja produktów Manny przeznaczona jest specjalnie dla Ciebie.

Dla Twojej bezgranicznej ciekawości, chęci do zabawy, radosnej lojalności, dla Twego dążenia do zachowania zrównoważonego środowiska. Wiemy bowiem, że chcesz zapewnić sobie i swojej rodzinie to, co najlepsze i w wysokim gatunku, służymy Ci więc wolną od kompromisów, naturalną kosmetyką bez chemii.

Co jeszcze czeka Cię w tym roku? Ciąg dalszy nastąpi wkrótce, zapraszam!

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej