Zaprezentuję Wam paletę barw Manny!
zaprezentuję wam paletę barw manny!

Zaprezentuję Wam paletę barw Manny!Bardzo podekscytowana zabrałam się do wyliczenia, jakimi kolorami mienią się mydła od Manny. Na początek zdradzę tylko, że mydła od Manny są zaskakująco różnorakie, to znaczy: różnobarwne.

  • Białe, w kolorze kości słoniowej i écru.

Niektóre kosmetyki od Manny są białe tylko w nazwie, jak na przykład maseczka z alginitem i białą herbatą, co jest interesujące dlatego, że sama biała herbata też wcale nie jest biała, tylko dużo ciemniejsza, opalizująca.

White Satin - oczyszczające mydło do twarzy otrzymało nazwę od koloru kości słoniowej, albowiem kły słoniowe mają właśnie taki odcień bieli z żółcią.

A skoro już mowa o słoniach, to chyba nie muszę przypominać, że jako ekologiczna, wegańska marka kosmetyczna, czujemy się odpowiedzialni również za słonie: między innymi dlatego zdecydowaliśmy, że do wyrobu żadnej Manny nie zastosujemy oleju palmowego, ponieważ ekspansja plantacji palmy olejowej zagraża również ich środowisku naturalnemu.

Niektóre Manny z dodatkiem masła shea (te, w których jego obecność jest dominująca) mają kolor écru, jak powiedzmy mydło COCO z masłem shea. Ciekawe, że surowe, nierafinowane masło shea też może mieć odmienne barwy: od cielistej, po kolor surowej skóry. Podobno kolor zależy od tego, o jakiej porze roku zebrano orzeszki shea z drzew masłosza Parka.

  • Pastelowa żółć moreli.

Peelingujące mydło ze sproszkowanymi pestkami moreli zabarwione jest połączeniem proszku i oleju z pestek moreli z masłem shea. Żółć moreli jest tu jednak nieco zwodnicza. Proszek bowiem ma co prawda żółty kolor, jednak duet oleju z pestek moreli i masła shea przełamuje go do kremowej barwy, dając w efekcie niezaprzeczalnie brzoskwiniowy kolor.

  • Różowa fiolka i różowe mydło

Wielokrotnie już wspominałam, że podczas pracy nad luksusowym eliksirem do twarzy wypróbowałam siedemnaście różnych wariantów, aż dopiero osiemnasty okazał się taki, jaki sobie wymarzyłam.
Odnosi się to również do koloru opakowania: wybrałam w końcu soczyście różową buteleczkę, zdobioną girlandami kwiatów.

Eliksir do twarzy ma „tylko“ różowe opakowanie, istnieje jednak też naprawdę różowa Manna, a mianowicie kremowa maseczka do twarzy z różowej glinki, z masłem aloesowym, której barwę zapewniają minerały ukryte w glince kosmetycznej. Może się to wydać dziwne, ale ten sam składnik (różowa glinka kosmetyczna) zabarwia mydło Czarodziejski ogród na karmazynowo.

  • Zielone mydło do włosów?!

Nigdy nie przestaje mnie fascynować, jak nierzeczywisty odcień zieleni przydaje mydłu „Zdrowe włosy” zielona glinka kosmetyczna. Przez to, że mydło polecamy do mycia włosów, co więcej: jest to oficjalny środek Manny do pielęgnacji włosów, zieleń mydła wydaje się jeszcze bardziej absurdalna (ale i sympatyczna).

  • Orgia czekolady.

Zbliżamy się do ciemniejszej strony palety.

Mieniące się wieloma odcieniami brązu mydło Dolce Vita to kwintesencja ekstrawagancji. Czekoladową barwę zawdzięcza głównie zawartości brązowego cukru.

COCO czekoladowe mydło stało się tak nieokiełznane w efekcie dodania szczypty kakao. Ponieważ każde mydło jest ręcznie wykonane, dlatego nie ma dwóch identycznych: w każdym z nich kakao układa się w inne wzory.

  • Heban czarny, czarne jak noc, czarne jak węgiel.

Chociaż węgiel lekarski stał się jednym z przebojowych surowców Manny nie ze względu na jego kolor, to jednak faktem jest, że najbardziej fascynującą cechą zawierających sproszkowany węgiel lekarski produktów Manny jest ich elegancki czarny kolor. W naszym asortymencie znajdziesz czarną jak noc pastę do zębów i mydło do oczyszczania twarzy: ich wspólną charyzmą jest rzadko spotykany wygląd, dzięki któremu natychmiast nachodzi Cię ochota, żeby je wypróbować.

Skoro mówimy już o czerniach, nie wolno zapominać o maku, którego nasiona wesoło nakrapianą niejedno mydło Manny, jak na przykład mydło aloesowe z indyjską trawą cytrynową.

Który kolor lubisz najbardziej, która Manna jest akurat dla Ciebie?

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej