Pytania dotyczące gwarancji

-+

Dokąd odesłać towar?

Prosimy odesłać towar na adres:

Nuturella s.r.o
Tichá 3
94501 Komárno
Słowacja
-+

100% gwarancji na wszystkie Manny

Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni z naszych produktów, dlatego zapewniamy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie Manny.*

Jeśli mimo wszystko z jakiegoś powodu nie będzie Pan/Pani zadowolony/a z zamówionych produktów Manny, prosimy o zwrot pozostałości produktu (co najmniej 30%), w ciągu 30 dni licząc od daty zamówienia, podając 16-cyfrowy kod identyfikacyjny zamówienia lub ten adres e-mail, z którego zamówienia zostało wysłane oraz numer konta, na które ma nastąpić zwrot pieniędzy i zwrócimy pełną kwotę zakupu (bez kosztów dostawy i kosztów zwrotu towaru – opłaty pocztowej). 

Tak więc przejmujemy na siebie całe ryzyko, co pozwoli Państwu na beztroskie i spokojne cieszenie się relaksującym działaniem kosmetyków zawierających wyłącznie naturalne składniki.

Ważne: Ze względu na przepisy księgowe

- w przypadku zakupu zestawu (np. pakietu remedium lub zestawu świątecznego), gwarancja dotyczy wyłącznie całego zestawu, a nie poszczególnych produktów, które w nim się znajdują - jeśli nie otrzymamy całego zestawu pieniądze nie zostaną zwrócone, ponieważ na fakturze zestaw figuruje jako jeden produkt!

- w przypadku produktów sprzedawanych w ramach promocji 3+1, 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy jest ważna tylko w tym przypadku, jeśli wszystkie cztery produkty zostaną odesłane do nas.

- 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy nie dotyczy kuponów i bonów upominkowych, ale w ciągu 14 dni od zakupu można odstąpić od zakupu, o ile kupon/bon nie został jeszcze wykorzystany.

* Gwarancję zwrotu pieniędzy zapewniamy tylko na produkty Manny, które zostały zakupione bezpośrednio na stronie www.mannamydlo.pl. O ile nasze produkty zostały zakupione w inny sposób, wtedy nie ma możliwości zwrotu pieniędzy.

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej