Co zdradzają o Tobie Twoje ulubione kwiaty?
co zdradzają o tobie twoje ulubione kwiaty?

Co zdradzają o Tobie Twoje ulubione kwiaty?„Powiedz mi, które kwiaty lubisz, a powiem Ci, kim jesteś!” – w tej sentencji jest sporo racji, bo Twoje ulubione kwiaty naprawdę dużo o Tobie zdradzają. Zaprezentuję więc najpopularniejsze gatunki i zdradzę, jaki masz typ osobowości. Oto wielki test kwiatowy!

Zawsze lubiłam kwiaty: ich piękno i naturalność działają na mnie niezwykle inspirująco w codziennym życiu. Tradycja ludowa głosi, że ulubiony kwiat wiele zdradza o Tobie, ponieważ poszczególne kwiaty odpowiadają określonym cechom charakteru. Oczywiście, to przekonanie opiera się nie na faktach, ale na obserwacji, nie bierz więc tego za pewnik, kiedy chcesz kogoś lepiej poznać. Te informacje świetnie nadają się jednak do tego, żebyś w oparciu o nie dobierał/a kwiaty najbardziej pasujące do Ciebie lub Twoich bliskich i dowiedział/a się co nieco na ich temat.

Sprawdźmy więc, co to o Tobie zdradza, jeśli najchętniej tymi kwiatami obsadzasz swoje grządki, albo właśnie takie wybierasz zawsze w kwiaciarni.

Róża
Zwana królową kwiatów. Jeśli to Twój ulubiony kwiat, oznacza to, że najprawdopodobniej nie zadowala Cię nic poniżej najwyższej poprzeczki, a doskonała jakość to dla Ciebie podstawowy wymóg w każdej dziedzinie życia. Masz wyrafinowany gust i posiadasz zdecydowane zdanie na każdy prawie temat. Nie lubisz tracić czasu na zbędne sprawy i bronisz się przed szkodliwymi wpływami otoczenia, niczym róża kolcami, żeby zachować subtelność swego ducha.

Narcyz
Symbol odnowy życia, wiecznej zmiany. Jeśli Twoim ulubionym kwiatem jest narcyz, to znaczy, że jesteś prawdziwie kreatywnym duchem, który nie znosi żadnych ograniczeń. Wiecznie pokazujesz nowe oblicze, masz niekonwencjonalne pomysły, a zamiast drobiazgowego planowania wolisz spontaniczność. Czystość i świeżość narcyza odzwierciedla właśnie takie cechy.

Pelargonia
Pelargonia pachnąca, zwana również ruzyndlą, to symbol piękna i pewności siebie. Miłośnicy tego kwiatu dbają o swój wygląd, troszczą się o szczegóły, mają osobowość wrażliwą i wymagającą. Wiele osób lubi z nimi obcować, bo potrafią być duszą towarzystwa, błyskotliwie pławiąc się w poświęconej im uwadze i sympatii.

Lilia
Z lilią kojarzą się wzniosłe pragnienia i czyste uczucia. Jesteś osobą troskliwą, która zdobywa sobie uznanie i miłość otoczenia za sprawą dbałości o innych. Lilia wyraża również piękno duszy, masz więc skłonności, żeby działanie innych osób zawsze postrzegać pozytywnie. Jesteś prawdziwym przyjacielem i napełnia Cię miłym uczuciem, jeśli widzisz, że masz wpływ na życie innych.

Storczyk
Storczyk to symbol zmysłowości i spełnienia. Wszystko głęboko przeżywasz, potrafisz się otworzyć przed innymi, a sztuka uwodzenia nie jest ci obca. Masz gest, a każdy Twój czyn przepojony jest wewnętrznymi namiętnościami. Jesteś jednak tajemniczy/a i tylko niewielu osobom pozwalasz poznać się z bliska.

Margaretka
Jeśli Twoim ulubionym kwiatem jest margaretka, to z pewnością masz radosny, optymistyczny i serdeczny charakter. Margaretka to niezwykle żywotny kwiatek, który dobrze znosi trudne warunki. W wyzwaniach widzisz więc nowe perspektywy, jednocześnie w głębi duszy jesteś bardzo wrażliwy/a.

Tulipan
Niegdyś uważany był za prawdziwy skarb: w średniowiecznej Holandii miał tak ogromną wartość, że o cebulki tulipanów prowadzono wręcz wojny. Jeśli najbardziej ze wszystkich kwiatów lubisz tulipany, to Twoja osobowość stanowi prawdziwą inspirację dla innych i najprawdopodobniej będziesz muzą dla wielu ludzi. Piękno odgrywa w Twoim życiu kluczową rolę i gdzie tylko się obrócisz, stwarzasz wokół siebie swoją małą oazę.

Manny też dysponują swoim „językiem kwiatów”: możesz wybrać spośród nich te, które najlepiej pasują do Twojej osobowości czy humoru. Porywający zapach pelargonii odnajdziesz w Dezodorancie w kremie Geranium i Rozmaryn, w Mydle Czarodziejski ogród, w Peelingu ze sproszkowanych pestek winogron Manny, jak również w Kremie do twarzy z olejem z pestek żurawiny i kwasem hialuronowym. Słodki, kwiatowy zapach pelargonii natychmiast porwie Cię ze sobą i obudzi Twe zmysły.

Kolejnym wielkim faworytem jest u nas róża. Ma przepiękny, prawdziwie królewski zapach, będący kwintesencją piękna. Trudno mi aż wymienić wszystkie Manny, wzbogacone w różany zapach, więc tylko te najważniejsze: Woda kwiatowa Róża, Kremowa pianka do ciała z masłem shea o zapachu róży, a w Uspokajającej kuli do kąpieli znajdziesz wręcz suszone pączki róży.

Na koniec zostawiłam prawdziwe arcydzieła Manny: wody kwiatowe. W tych wykonanych z ożywczej czystej wody i prawdziwej esencji kwiatowej mgiełkach główna rola przypada naturalnym wyciągom z kwiatów: wystarczy raz spróbować, a zakochasz się w nich już na zawsze. Oferują Ci zapach róży, jaśminu, rumianku i drzewa sandałowego.

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej