Kosmetyki od Manny podbijają Amerykę
kosmetyki od manny podbijają amerykę

Kosmetyki od Manny podbijają AmerykęW tym roku ponownie dostąpiliśmy zaszczytu, że mogliśmy zaprezentować produkty Manny na pokazie absolwentów wydziału projektowania ubioru na amerykańskim Uniwersytetu Harvarda, które w ten sposób dotarły do fanów mody za oceanem!

Kosmetyki od Manny wzbudzają zainteresowanie w coraz większej ilości krajów, co napełnia mnie wielką dumą, zwłaszcza, że mowa jest o tak prestiżowej placówce, jak Uniwersytet Harvarda w Stanach Zjednoczonych.


Uczelnia słynie na całym świecie ze swojej innowacyjności, kreatywności, zapewniając możliwości rozwijania talentów. Tegoroczny pokaz mody ponownie odbył się przed pełną widownią: publiczność liczyła 600 osób, wśród nich było 200 gości VIP, a przez internet paradę modelek i modeli ubranych w fantastyczne kompozycje śledziło ponad 4000 widzów. Wystrzałowa rewia niosła prawdziwe inspiracje: finezyjne materiały i odważny krój ubiorów olśniły wszystkich obecnych. Organizatorzy naturalnie przygotowali suweniry i tu właśnie wkroczyła na scenę Manna: do zestawu upominków dla VIPów weszły wybrane arcydzieła Manny, a więc śmietanka tej kreatywnej branży mogła wreszcie osobiście wypróbować węgierskie kosmetyki naturalne.

Cudownie wiedzieć, że pasmo sukcesów Manny ma swoją kontynuację w różnych regionach świata i ci, którzy stawiają na wysoką jakość i naturalność, zauważyli nasze fantastyczne produkty naturalne. Oczywiście, to wszystko nie udałoby się bez Ciebie! Dziękuję Ci za wsparcie i wiedz, że amerykański sukces Manny jest również twoją zasługą. Twoje zaufanie wiele dla mnie znaczy, daje mi siłę, żebym rozpieszczała Cię zawsze wyłącznie najlepszymi gatunkowo kosmetykami naturalnymi.

A teraz zobaczmy zdjęcia z rewii mody! Tegorocznym tematem wiodącym, inspirującym kompozycje, była fantazja: jak widzisz, efekt był naprawdę baśniowy. Za tymi strojami stoi mnóstwo rozmyślań, prób, eksperymentów i pracy, nie inaczej, niż za każdym produktem od Manny. Branża jest inna, ale – jak każda kreatywna działalność – w naszej proces tworzenia też zaczyna się od pomysłu, który materializuje się dzięki wytrwałej pracy. Wyobraźnia bowiem u Manny też odgrywa główną rolę: mamy otwarte uszy na każdy nowy pomysł, każdy może przedstawić swoje koncepcje, a najlepsze z nich zostaną zrealizowane w trakcie opracowywania nowości.

Sukces produktów Manny odniesiony przy okazji pokazu mody inspiruje nas do tego, żeby poza Ameryką zaprezentować nasze kosmetyki naturalne również w innych dalekich stronach świata, wiemy bowiem, jak duże jest na to zapotrzebowanie. Przecież na forum międzynarodowym coraz więcej ludzi chce się przestawić na stuprocentowo naturalne metody i marzy o prostych, czystych i wolnych od środków chemicznych rozwiązaniach. Na wybiegu w Harvardzie Manny ponownie udowodniły, że dzięki odrobinie fantazji i etycznym decyzjom naturalna pielęgnacja skóry jest możliwa! Dziękujemy, że towarzyszycie nam w tej podróży Manny dookoła świata!

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej