Zdobądź wartościowe prezenty od Manny! Szczegóły>>

Czy wiesz, która z przypraw charakteryzuje Twoja osobowość?
czy wiesz, która z przypraw charakteryzuje twoja osobowość?

Czy wiesz, która z przypraw charakteryzuje Twoja osobowość?Okres karnawałowy to czas, kiedy znów możesz zostać dzieckiem! Możesz wypróbować, jak to jest, gdy przebierzesz się za kogoś innego lub założysz maskę innej osoby przez kilka godzin.

Chcesz zagrać? Dowiedzmy się, która z przypraw charakteryzuje Twoja osobowość! Przejdź dalej i wypełnij mój test!

Która z przypraw charakteryzuje Twoja osobowość?

 • Jaki jest dla Ciebie idealny dzień?
 1. Jestem w ciągłym ruchu i załatwię wszystko, co zaplanowałam/em.
 2. Nie ważne co i gdzie robię, po prostu chcę być z moim Partnerem.
 3. Sama/sam w domu, w łóżku.
 4. Ekscytujący, pełen muzyki, zabawy.
 5. Jazda na łyżwach, bieganie, jazda na rowerze ... Cokolwiek, ale zawsze w ruchu!
 • Jaki jest twój ulubiony kolor?
 1. biały
 2. brązowy
 3. purpurowy
 4. zielony
 5. zielono-niebieski
 • Co lubisz najbardziej jeść lub pić?
 1. Coś słonego, chrupiącego.
 2. Lampka grzanego wina byłaby idealna!
 3. Pachnący, delikatny klopsik warzywny.
 4. Smaczna sałatka
 5. Mojito, Mojito i jeszcze jedno Mojito. Cóż, nawet Virgin wystarczy!
 • Co Ciebie najbardziej denerwuje?
 1. Nie wytrzymam czekać! Wszystko chce natychmiast.
 2. Nienawidzę zimna, ani jak jest zimowy dzień
 3. Jeśli ktoś jest dominujący
 4. Jeśli wszystko idzie “jak po maśle”. Bez względu na to, czy jest zimno, czy gorąco
 5. Można ze mną robić wszystko, abym się nie nudziła/ił!

A teraz zobaczmy, jaka/jaki naprawdę jesteś!

Jeśli Twoich odpowiedzi na większość pytań brzmiała „a”, tak jesteś jak sól morska! Także na pewno nie jest nudna/y! Co więcej! Dla Ciebie nuda to nieznany termin, bo zawsze jesteś taka szalona/y. Ale potrawisz też być samokrytyczna/y i jeśli czujesz, że jak już jest „za dużo”, po prostu „wyparowujesz“. Zanim jednak znikniesz, wypróbuj specjalne COCO mydło z solą morską, które zapewni Twojej skórze taką samą delikatną pielęgnację, jaką jest Twoja osobowość!

Jeśli Twoich odpowiedzi na większość pytań brzmiała „b”, Twoją osobowość nie charakteryzuje nic inne, jak tylko goździk. Kochasz ciepło, gorąco. Jesteś prawdziwym afrodyzjakiem dla swojego otoczenia. Jeśli trzeba, rozkręcisz wszystko wokoło siebie, Twoja obecność jest prawdziwym lekarstwem dla ciała i duszy jednocześnie. Aby poczuć, kim naprawdę jesteś, pielęgnuj swoje ciało kremową pianką do ciała z masłem shea i olejkiem z goździków i pomarańczy!

Jeśli Twoich odpowiedzi na większość pytań brzmiała „c”, Twoją osobowość nie charakteryzuje nic inne, jak tylko rozmaryn. Czasami lubisz z otoczenia „wyparować jak kamfora“, aby nagle pojawić się jako „poranna rosa“. Lubisz mocne zapachy, nietypowe posiłki a jesteś osobą wierną. Gdziekolwiek się pojawisz, wszyscy natychmiast zauważą Twoją subtelną obecność. Kto powiedział, że mydło nadaje się tylko do pielęgnacji skóry? Istnieje Mydło Zdrowe włosy od Manny, które zapewnia doskonałą pielęgnację Twoim włosom!

Jeśli Twoich odpowiedzi na większość pytań brzmiała „d”, Twoją osobowość nie charakteryzuje nic inne, jak tylko mięta. Jesteś przebojowa/y, ale w sam raz. Czasami „kłujesz jak pokrzywa“, a nawet jeśli kiedykolwiek się przestraszysz, po kilku minutach o tym zapomnisz. Perfumy w kremie od Manny Spice up your sense są dokładnie takie jak Ty! Spróbuj i poczuj, jak oczarują Twoją zmysły, a rozpalą w Tobie ogień!

Jeśli Twoich odpowiedzi na większość pytań brzmiała „e”, jesteś tak trochę szalona /y jak mięta! Mojito - to ty sam! Twój temperament pobudzi wszystkich. Twój styl jest taki, aby nie przejmować i analizować jedną rzecz w kółko, starasz się wszystko załatwić tak, aby osiągnąć kompromis. Wypróbuj pastę do zębów od Manny z miętą i szałwią bez fluoru i poczuj świeżość w ustach!

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej