Mamy dla Ciebie prezent, bo nie chcemy żebyś odszedł z pustymi rękami? Szczegóły>>

Manna-mania
manna-mania

Manna-maniaWiesz, co znaczy słowo „manna”? Sprawdziłam to i powiem Ci, co kryje się za tymi pięcioma literami.

Znaczenie słowa „manna” jest dokładnie tak różnorodne, jak nasze produkty

Wyjątkowe szczęście, osiągnięte wyniki, według jednego opisu, to coś naprawdę dobrego.

Słowo to jest również wspomniane jako niebiańskie błogosławieństwo, potrawa z nieba. To znaczenie pozna większość z nas. Niespodziewany cud, który spadł z nieba, by nakarmić głodnych.

Manną nazywają również nasiona jednej rośliny przypominającej trzcinę.

Innym znaczeniem jest substancja podobna do wosku, która wycieka z gałęzi, liści lub kory niektórych roślin.

Może być również rodzajem porostu jadalnego, który w wielu przypadkach służy również jako lek.

Ma wiele znaczeń, ale to, co zauważyłam, każde z nich zawsze oznacza coś naprawdę dobrego.

Moja Manna

Co dla mnie znaczy Manna? Praktycznie wszystko. Hobby, pasja, misja, pomoc. To jestem ja, to moja rodzina i oczywiście Ty, ponieważ to nie przypadek, że czytasz te wiersze na stronie mannamydlo.pl.

Ja stworzyłam ją, ale Manna wciąż mnie tworzy. Przekształciła mnie w Mydlaną Wróżkę, która poprzez swoje kosmetyki stara się zwrócić to, co kiedyś należało do wszystkich: naturalność, zdrowie, radość.

Manna pojawiła się w 2004 roku

Kiedy po raz pierwszy wykąpałam mojego małego syna moim pierwszym mydłem z lawendy i COCO mydłem czekoladowym, nie miałem pojęcia, że zmieni to całe nasze życie. W tym czasie rozwiązanie „tylko” naszego wielkiego problemu było tym, co oficjalnie pod marką Manna pomaga nam i Tobie od 2010 r.

Chociaż od tego czasu mieliśmy wiele innych produktów, jedna rzecz się nie zmieniła i nigdy się nie zmieni: jak na początku, tak również teraz wkładamy całe nasze serce i duszę, abyś zawsze miała/miał to szczególne uczucie po rozpakowaniu swojej przesyłki, jak również stosując kosmetyki od Manny.

A co dla Ciebie znaczy Manna? W zależności od tego, jak długo z nami jesteś, podejrzewam, że podobnie jak ja kosmetyki marki Manna mają szczególne miejsce w Twoim sercu. I za to jestem Ci bardzo wdzięczna!

W dzisiejszym świecie , który nas zmusza do szybkiego życia, powrót do naturalnego, wolniejszego stylu życia jest prawdziwym wyzwaniem. Ale moim zdaniem jest to jedyny sposób, jeśli chcemy zachować zdrowie.

Ideologia naszej Manny to produkcja bez chemikaliów, naturalność, wiedza i doświadczenie, przyjazna dla środowiska.

Mówią, że jesteś tym, co jesz. A to jest prawda. Ale jesteś także tym, czym pielęgnujesz swoją skórę. I to właśnie my, zwolennicy Manny, naprawdę czujemy się świetnie we własnej skórze.

Manna dziś

Nasz mały zespół dołoży wszelkich starań, aby nawet doskonałe produkty były udoskonalone. Właśnie dlatego nasze mydła są pakowane do nowych, ładnych opakowań, które przyciągają oko.

Oprócz zdrowia i natury, manna oznacza dla nas praktyczność. Dlatego stworzyliśmy żele pod prysznic, które możesz wygodnie otwierać i zamykać jednym ruchem ręki.

Udoskonalanie jest bardzo ważne, ale także to, że zachowaliśmy, co jest doskonałe, tak jak zostało stworzone to na początku. Nasz niewielki zespół stale kontroluje kosmetyki Manny, dzięki czemu zawsze możesz uzyskać produkty tej samej jakości i z tym samym efektem. Manna oznacza to samo dla nas i dla Ciebie za każdym razem, dzięki jej niezawodności, jakości i czystości.

Oferujemy i życzymy Ci wspaniałych przeżyć z Manna!

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej