Kolejne kosmetyki od Manny uhonorowane międzynarodowym certyfikatem!
kolejne kosmetyki od manny uhonorowane międzynarodowym certyfikatem!

Kolejne kosmetyki od Manny uhonorowane międzynarodowym certyfikatem!To dla nas ogromny zaszczyt, że nasz dyplom BDIH rozszerzył się na kolejne dwanaście produktów od Manny: każdy z nich otrzymał atest prestiżowej organizacji Cosmos Natural!

Przyznam szczerze, że za każdym razem, kiedy dostaję wiadomość, że kolejne kosmetyki od Manny otrzymały atest BDIH, międzynarodowej organizacji certyfikującej kosmetyki naturalne, serce bije mi mocniej. Zawsze wtedy czuję, że oficjalnym uznaniem produktów Manny za spełniające najwyższe kryteria w świecie kosmetyków naturalnych, nagrodzone zostały nasze wysiłki i zaufanie klientów Manny.

Czym jednak jest BDIH i na czym polega jej praca? Niemiecka organizacja BDIH wraz z wiodącymi na rynku producentami kosmetyków wypracowała dyrektywy odnośnie kosmetyków naturalnych. Emblematem BDIH mogą być oznaczone tylko produkty, które spełniają surowe kryteria, określone przez te dyrektywy.
Widząc znak Cosmos Natural, możesz mieć pewność, że dany produkt zawiera tylko i wyłącznie surowce roślinne, nie zawiera syntetycznych barwników ani aromatów, pochodnych ropy naftowej, a do konserwacji też użyto wyłącznie naturalnych substancji. Zabronione jest stosowanie GMO, jak również testowanie na zwierzętach na każdym etapie produkcji. Znak Cosmos Natural daje Ci gwarancję, że pielęgnujesz swoją skórę najlepszymi jakościowo kosmetykami, wykonanymi z najlepszych gatunkowo surowców i pozbawionymi wszelkich środków chemicznych.

Muszę Ci powiedzieć, że to naprawdę świetna wiadomość: od momentu przyznania pierwszego atestu BDIH, obecnie osiągnęliśmy najwyższą proporcję certyfikowanych produktów w stosunku do wszystkich dystrybuowanych, co oznacza, że 61% wszystkich dostępnych produktów Manny może się pochwalić certyfikatem BDIH! To wybitny sukces, który nigdy nie zostałby zrealizowany bez Twojego wsparcia, zainteresowania i zaufania! Dziękuję!
A oto lista naszych produktów, świeżo odznaczonych certyfikatem Cosmos Natural. Wybieraj z nich do woli!

- Peeling z luffy
- Balsam do ust „Olśniewający uśmiech”
- Masło makadamia
- Relaksujący balsam na skronie
- Masło morelowe
- Kremowa pianka do ciała z masłem shea i olejkiem z goździków i pomarańczy
- Mydło Lilia wodna
- Waniliowy balsam do ust
- Filtrowane przez wulkaniczne skały masło shea z olejkiem z grejpfruta i neroli
- Filtrowane przez wulkaniczne skały masło shea z lawendą i olejkiem z drzewa herbacianego
- Filtrowane przez wulkaniczne skały masło shea z pomarańczą i ylang-ylang
- Filtrowane przez wulkaniczne skały masło shea o zapachu rumianku

Jak widzisz, lista certyfikowanych produktów od Manny jest tak różnorodna, że wybierając z niej, możesz nawet wykonać pełną wiosenną renowację! Zacznij od relaksującego prysznica z użyciem Mydła Lilia wodna, kontynuuj kąpiel z peelingiem z luffy, który ma właściwości peelingujące! Po masażu peelingiem Twoja skóra będzie już czysta na pielęgnację pachnącym masłem shea, filtrowanym przez wulkaniczne skały. Na łokcie i inne bardziej szorstkie miejsca polecam masło makadamia lub morelowe. Rytuał zakończ balsamem do ust: waniliowym lub „Olśniewający uśmiech”. Ażeby w pełni zażyć relaksu, wmasuj w swoje skronie odrobinę uspokajającego balsamu: w ten sposób Twój rytuał, na który złożą się certyfikowane Manny będzie absolutnie doskonały!

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej