Mamy dla Ciebie prezent, bo nie chcemy żebyś odszedł z pustymi rękami? Szczegóły>>

Który kosmetyk od Manny pokochałabyś/łbyś najbardziej widząc go pierwszy raz?
który kosmetyk od manny pokochałabyś/łbyś najbardziej widząc go pierwszy raz?

Który kosmetyk od Manny pokochałabyś/łbyś najbardziej widząc go pierwszy raz?Dzisiaj są Walentynki! Jeśli masz partnerkę/partnera, na pewno przygotowywałaś/łeś się na ten dzień, aby był naprawdę doskonały. A jeśli nie masz teraz partnera, a Twoje serce jest wolne, nie rozpaczaj, bo miłość na pewno Cię wkrótce znajdzie, po prostu miej oczy szeroko otwarte!

Motyle w brzuchu

Kiedy na niczym nie zależy, a chcesz być tylko ze swoją ukochaną osobą. Kiedy w Twoim umyśle i sercu nie ma nic innego, tylko Twoja Miłość. Pierwsze spotkanie, pierwszy dotyk, pierwszy pocałunek. Z ukochaną osobą, która jest wyjątkowa, której imię, gdy słyszysz, czujesz motyle w brzuchu. Na świecie nie ma innych lepszych odczuć!

Każdy dzień jest świętem, który możecie spędzić razem. Ale dni są jeszcze bardziej wyjątkowe, kiedy możesz naprawdę skupić się na sobie i swoim związku. Takie są rocznice i taki jest właśnie dzień Świętego Walentego.

Ale być zakochanym, nie musisz tylko do osoby z dużym O

Piękne rzeczy a wyjątkowe chwilę są bliske Twojemu sercu, prawda? Tak samo uważam, a głównie z moimi Mannami. Ponieważ poza ich wewnętrzną zawartością, istotne jest to, w jakim opakowaniu je w przesyłce dostaniesz Ty.

Dzięki moim produktom możesz doskonale przygotować się do programu miłosnego na Walentynki. Powiem Ci, że do dzisiejszego dnia są dla mnie pasją. Ich efekty postrzegam oczami, nosem i pielęgnacją skóry. Łatwo się zakochać, prawda? Który kosmetyk od Manny pokochałabyś/łbyś najbardziej widząc go pierwszy raz? Nie jest łatwo wybrać, prawda?

Nawet dla mnie. Ale w moim rytuale na Walentynki proszę o pomoc moje ukochane kosmetyki – Manny

Kąpiel zaczynam z boskim peelingiem do ciała z Lufy od Manny, który ma przepiękny zapach. Następnie używam niesamowitego Zestawu pielęgnacyjnego do włosów suchych i normalnych, aby moje włosy były lśniące i miękkie. Ponadto lotosowy zapach pobudzi zmysły we właściwym czasie. Potem zanurzam się w fantastycznej pianie, pełnej zapachu goździków, słodkich neroli i świeżego olejku z drzewa herbacianego, używając kuli do kąpieli od Manny goździk-neroli. Po kąpieli, pielęgnuję skórę luksusowym eliksirem od Manny, ponieważ dziś muszę być najpiękniejsza!

Mam nadzieję, że dostanę jedną czerwoną różę! Aby ją przywołać, wyjąłem z półki królową kremowych pianek, czyli kremową piankę do ciala na bazie masła shea o zapachu rozkwitniętych róż. Uwielbiam jej wspaniały zapach, a moją jedwabistą skórę po jej zastosowaniu.

Oczywiście wybrałem balsam do ust Słodki budziak - w praktycznej tubie, rozumiesz dlaczego. 😊

Na koniec wybieram wodę kwiatową o zapachu róży.

Jakie są Twoje Manny- najbardziej ulubione?

Co Ci się podoba najbardziej? Co takiego widzisz w kosmetykach Manny ? Ich kolor, zapach lub efekt, jaki z nimi osiągniesz?

Decydujesz sam albo ufasz nam i cieszysz się ekscytującym przeżyciem, gdy rozpakowywujesz paczkę (zestaw) i jesteś ciekaw oczekiwań?

Możesz dzielić się tym uczuciem, a także wszystkim, co jest piękne ze swoją ukochaną osobą, a dzięki Tobie, możesz czerpać korzyści z naturalnej pielęgnacji , którą oferuje Manna. Zestaw naturalnej pielęgnacji dla mężczyzn może być dla niego świetnym prezentem walentynkowym, do którego można dodać ładny pędzel do golenia.

A jako żona, która wciąż kocha swojego męża, chcę podzielić się z Wami tajemnicą długiego szczęśliwego małżeństwa: kochaj go każdego dnia, tak jak przy pierwszym pocałunku! Nawet jeśli czasami pojawią się problemy, nigdy nie zapominaj o wzajemnym szacunku, Kochajcie się wzajemnie, gdyż razem możecie dosłownie wszystko. Ponieważ to cud, że się odnaleźliście, że jesteście razem i że wasze uczucia są wzajemne!

Szczęśliwych Walentynek!

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej