Luksus Ci się należy!
luksus ci się należy!

Luksus Ci się należy!Luksusowy eliksir od Manny obdarzy Cię uczuciem luksusu, nawilży i wygładzi skórę Twojej twarzy. Teraz ten drogocenny skarb oferujemy Ci z ogromną zniżką!

Marzysz o czymś szczególnym? Codziennie rozpieszczaj swoją cerę Luksusowym eliksirem do twarzy od Manny, który, jak dowiedziono, redukuje zmarszczki!

Zrealizowane marzenie

Pojawienie Luksusowego eliksiru do twarzy urzeczywistniły moje od dawna marzenia. Testowałam go przez długie lata, pracowałam nad nim dniem i nocą, szczegółowo analizując recepturę. Przez ten czas powstało 17 wersji eliksiru, a ja starałam się osiągnąć maksymalny rezultat. Już pierwsze wersje zdobyły sympatię i pozytywne opinie, ale jako maksymalistka nie mogłam spocząć na laurach. Wiesz przecież: najważniejsze dla mnie, to oferowanie Ci u Manny najlepszego z najlepszych.

W luksusowy eliksir do twarzy, jak we wszystkie Manny, włożyłam całe serce i duszę, kwintesencję wiedzy i doświadczenia Manny


Byłam pewna, że eliksir od Manny, wykonany z nadzwyczajnych olejków i innych wolnych od środków chemicznych substancji czynnych, odpowiednio zatroszczy się o Twoją cerę, uznałam jednak za bardzo ważne, żeby potwierdzić te właściwości testami niezależnego, uznanego na forum międzynarodowym laboratorium.

Okazało się, że eliksir
  1. redukuje zmarszczki*
  2. zapewnia doskonałe nawilżenie*
  3. poprawia kondycję skóry*
  4. sprawia, że skóra Twojej twarzy staje się jędrniejsza i gładsza*
  5. łatwo się wchłania**
  6. idealnie sprawdza się jako serum na noc**

*na podstawie wyników badań przeprowadzonych za pomocą przyrządów pomiarowych przez niezależne, uznane na forum międzynarodowym laboratorium, polegających na stosowaniu (raz dziennie) produktu przez 25 kobiet (w wieku od 26 do 65 lat) przez okres czterech tygodni
**na podstawie badań subiektywnej opinii użytkowników, przeprowadzonych przez niezależne, uznane na forum międzynarodowym laboratorium, polegających na stosowaniu (raz dziennie) produktu przez 25 kobiet w wieku od 26 do 65 lat przez okres czterech tygodni

Magiczny eliksir w pięknym opakowaniu

Wystarczy, żebyś rozsmarował/a na twarzy i wokół oczu parę kropel ekskluzywnego serum do twarzy od Manny, a zobaczysz, jak Twoja cera Ci się odwdzięczy!

Eliksirem do twarzy napełniliśmy miłą dla oczu, różową fiolkę z czarującym wzorem kwiatów. Weź ją do ręki i zachwyć się jej elegancką, wysublimowaną formą. Praktyczna nakrętka z pipetą umożliwia łatwe dozowanie kroplami.

Ty też przepadasz za Luksusowym eliksirem od Manny? Teraz nadarza Ci się niesamowita okazja: do północy 11 kwietnia 2019 r. eliksir do twarzy w opakowaniu 30 ml może być Twój zamiast w cenie 168,50 zł, za jedne 141,50 zł!

Prawda, że ten kosmetyk od Manny jest jest boski? Czy już go znasz?

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej