Ulubione mydła w nowym opakowaniu!
ulubione mydła w nowym opakowaniu!

Ulubione mydła w nowym opakowaniu!Mydła od Manny w nowym opakowaniu: opakowanie jest ładniejsze, a mydła będą lepiej leżały w ręku, ale cenny skład i jego właściwości nie ulegną zmianie!

Kiedy wiele lat temu wykonałam pierwsze moje mydło, nie śniłam nawet, że tylu z Was polubi produkty od Manny! Dziękuję, że kroczymy razem po wolnej od środków chemicznych drodze, na której dotarliśmy do kolejnego kamienia milowego: filary od Manny, czyli mydła w nowym opakowaniu!

Mydła od Manny jeszcze tylko niedługo będą dostępne w starym opakowaniu na naszej stronie internetowej, a nawet niektóre znajdziesz w nowym opakowaniu już teraz. Wkrótce wszystkie mydła będą dostępne tylko w nowym opakowaniu: kiedy wyczerpie się zapas któregoś z mydeł, klienci automatycznie otrzymają je właśnie w nowej wersji. W okresie przejściowym może się więc zdarzyć, że do Twojej przesyłki trafią mydła i w starym, i w nowym opakowaniu.

Początek nowej ery!

Chociaż mydła od Manny i do tej pory były przepiękne, ale w przyszłości będą jeszcze piękniejsze!

Nasze naturalne mydlane arcydzieła zmienią co prawda wygląd, ale ich receptura pozostanie bez zmian: w dalszym ciągu pozostaną dobrze wszystkim znane, wolne od środków chemicznych i oleju palmowego, wegańskie surowce, lubiany skład, kolor, konsystencja i nade wszystko, właściwości!
Z pewnością znasz to podchwytliwe pytanie, co jest cięższe: kilogram puchu czy kilogram żelaza? Odpowiedź brzmi naturalnie, że żaden, są przecież jednakowe. Udoskonalone mydła Manny zmienią tylko opakowanie, masa pozostanie bez zmian. Będą nieco dłuższe, węższe, ale bardziej zaokrąglone, dzięki czemu łatwiejsze w użyciu: będą lepiej leżały w ręku.

Pytasz, co nas do tego skłoniło?

Zmiana opakowań mydeł była naszym pomysłem już od dłuższego czasu! Wiele z Was skarżyło się, że mydła mają nie tylko opakowanie papierowe, ale zawinięte są również w folię. Ten problem zostanie zlikwidowany, ponieważ w imię ochrony środowiska będą pakowane wyłącznie w papier. Dobrą nowiną jest też, że brak folii nie spowoduje problemów w zakresie higieny, ponieważ nowy, przepięknie kolorowy papier będzie idealnie chronił całe mydło!

Odrodzenie jest ważną częścią naszego życia: na nowym opakowaniu mydeł Manny bujne liany pną się w górę, do nieba i oddają cześć cyklowi życia, odrodzeniu! Czy wiesz, co oznacza nowy design mydeł Manny? Liany pną się do góry, niczym pędy rosnących roślin. Motyw roślinny odzwierciedla odwieczną tęsknotę za naturą.

Niedługo Ty też będziesz mógł/mogła wziąć do ręki mydła Manny w nowym opakowaniu Jestem bardzo podekscytowana, jak Ci się będą podobały! :)

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej