Naturalne sekrety przepięknych włosów
naturalne sekrety przepięknych włosów

Naturalne sekrety przepięknych włosówPojawiły się nowe kosmetyki do pielęgnacji włosów od Manny, a starsze są dostępne w promocyjnej cenie!


Marzysz o przepięknych włosach? Używanie wyłącznie naturalnych, wegańskich kosmetyków z surowców roślinnych ma dla Ciebie duże znaczenie? Mam świetną wiadomość! Od dziś bajeczna fryzura to nie tylko sen, gama produktów do włosów od Manny powiększyła się bowiem o nowy kosmetyk: pojawiła się odżywka przed myciem włosów w sprayu oraz szampon i balsam opracowane specjalnie do włosów farbowanych!

Zdradzę Ci, dlaczego kosmetyki do pielęgnacji włosów od Manny są takie niezwykłe!

Prekursorska nowość Manny, odżywka przed myciem włosów w sprayu z olejem arganowym zregeneruje Twoje włosy i sprawi, że nabiorą intensywnego blasku!

Wszystkie trzy szampony i balsamy Manny były testowane w prestiżowym międzynarodowym laboratorium, gdzie wykazano ich fantastyczne efekty!

Szampony do włosów suchych i normalnych lub do włosów tłustych i z łupieżem, jak również ten przeznaczony do włosów farbowanych idealnie myją włosy, delikatnie je pielęgnując i nie wysuszając.

Naturalne balsamy zaś sprawiają, że włosy stają się puszyste, lśniące i nawilżone. Balsam do włosów tłustych i z łupieżem na przykład redukuje przetłuszczanie się włosów! Testy potwierdziły również, że dzięki stosowaniu szamponu i balsamu Manny przeznaczonego do włosów farbowanych kolor włosów pozostanie żywy i lśniący przez długie tygodnie!

Do produkcji środków do pielęgnacji włosów od Manny użyliśmy wyłącznie naturalnych surowców roślinnych: Twoje włosy będą pielęgnować takie szczególne i rzadkie skarby, jak olej z oliwek, olej arganowy, olej z pestek arbuza czy olej z nasion brokułów, ale znajdziesz w nich także sproszkowany oczar wirginijski. Ba, jeden z nich zawiera nawet kofeinę!

Zdobądź teraz stare i nowe środki do pielęgnacji włosów od Manny w promocyjnej cenie!


Masz włosy suche, normalne, tłuste, walczysz z łupieżem czy też farbujesz włosy? Marzysz o włosach nawilżonych i bardziej lśniących?

Pokaż, że masz piękne włosy, wybierz odpowiedni do Twoich włosów spośród 8 naturalnych produktów Manny, wszak do północy w dniu 16.05.2019 r. oferujemy w promocyjnej cenie nie tylko 3 nowe, ale też 5 dotychczasowych produktów pielęgnacyjnych do włosów, kliknij tutaj już teraz!

*na podstawie subiektywnej opinii użytkowników w testach przeprowadzonych przez niezależne, uznane na forum międzynarodowym laboratorium przy udziale 25 kobiet (powyżej 18 lat)
** na podstawie wyników pomiarów instrumentalnych przeprowadzonych przez niezależne, uznane na forum międzynarodowym laboratorium u 25 kobiet (powyżej 18 lat)

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej