Niespodzianki z okazji urodzin czekają na Ciebie!
niespodzianki z okazji urodzin czekają na ciebie!

Niespodzianki z okazji urodzin czekają na Ciebie!Dzisiaj Manna obchodzi swoje urodziny. Dziewiąte. Ty i Manna tworzymy jedną wielką rodzinę, dlatego świętujemy razem. Urodziny Manny dotyczą głównie wspólnych wartości.

Wyobrażam sobie, jak z zamkniętymi oczami zdmuchniem świeczki urodzinowe i zażyczę sobie lepszy świat bez środków chemicznych.


Świat, w którym możemy zapobiegać zanieczyszczeniu środowiska. Gdzie zwierzęta nie umierają z plastikowymi torebkami w żołądku.
Świat, w którym ludzkie ciało nie jest obciążone syntetycznymi środkami chemicznymi. Gdzie nie ma mikrosyntetyków w wodzie i podobnych substancji w żywności. Świat, w którym człowiek żyje w harmonii z naturą.

Nad tymi wartościami pracujemy każdy dzień.
Dlatego pojawiła się Manna, gdyż było zupełnie jasne, że nasz syn był już uczulony na chemikalia jako noworodek.
Dlatego zostaliśmy specjalistami od pielęgnacji ciała bez środków chemicznych.
Dlatego produkty od Manny nie testujemy na zwierzętach.
Dlatego nie używamy składników pochodzenia zwierzęcego, otóż kosmetyki od Manny są wegańskie.
Dlatego wykorzystujemy opakowania nadające się do ponownego użytku.
Dlatego wkrótce chcielibyśmy wykorzystać materiały opakowaniowe pochodzące z odpadów oceanicznych.

Wyobrażam sobie, jak otwieram oczy i stoicie przy mnie, Ty i wszyscy członkowie Manny. Wszyscy, z którymi współpracujemy “w imię lepszego świata” wolnego od składników chemicznych: użytkownicy kosmetyków naturalnych, nasza grupa na Facebooku, czytelnicy naszych biuletynów, nasi partnerzy.

Dziękuję Ci, że jesteś tu! Świętuj urodziny Manny w tym tygodniu, ponieważ do 6.06.2019 r. przygotowujemy dla Ciebie wiele wspaniałych niespodzianek. Przejrzyj je szybko a nie przegap ich! :)

Podobał Ci się nasz artykuł? Udostępnij go znajomym, aby również mogli się z nim zapoznać

Komentarze

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany! Zaloguj się

Doceniamy lojalność!

Czas zniżek wyliczanych w procentach już minął, ponieważ chcielibyśmy, abyście Państwo jako członkowie Klubu Manna darzeni byli przez nas szczególną uwagą i jeszcze większą ilością promocji. Klub Manna stworzyliśmy właśnie dlatego, aby łatwiej można było przejrzeć aktualne oferty.

Dowiedz się więcej